Keto dieta L 14 dní 2. fáze rychlé hubnutí 56 jídel

1 hodnocení
MyKETO low carb dieta L na 14 dní ➤ 56 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem L při střední nadváze. Balíček je určený pro pokračování hubnutí v ketóze, po skončení kroku L 1. fáze. Pro pokračování v hubnutí na tento balíček navazuje 3. fáze redukce hmotnosti keto dietním programem MyKETO L.
standardní cena: 3 653 Kč –6 % 3 399 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: MK3215
Keto dieta L 14 dní 2. fáze rychlé hubnutí 56 jídel
1 hodnocení
Keto dieta L 14 dní 2. fáze rychlé hubnutí 56 jídel
3 653 Kč –6 %

Detailní popis produktu

Ryze česká low carb dieta MyKETO L 2. fáze na 14 dní, 56 porcí vás spolehlivě posune k vytouženému cíli. Vašich skvělých výsledků hubnutí si jistě začali všímat vaši blízcí. Pokračujte dál, redukcí hmotnosti si zlepšíte svůj zdravotní stav. Nejstriktnější fázi hubnutí máte za sebou! I ve druhém kroku budete pokračovat ve pohodlném hubnutí bez hladovění a jojo efektu. Po úspěšné 1. fázi hubnutí s balíčkem MyKETO low carb dieta L fáze 1, jednoduše navážete keto balíčkem 2. fází MyKETO L. Během 2. kroku dietního programu L se snadno udržíte v ketóze a vaše tělo bude maximálně spalovat uložené tuky. Hubnout budete jak podkožní, tak vnitřní tuk, který se nachází kolem orgánů. Snadno si tak zlepšíte zdravotní stav, metabolický věk a zbavíte se dalších nechtěných kil. V tomto kroku hubnutí, si ještě více osvojíte návyky z fáze 1, pravidelné a vyvážené stravování, dostatečný pitný režim. Nyní budete jíst 4 jídla MyKETO denně a jedno jídlo (oběd) si připravíte z povolených potravin. Velké 40 gramové porce MyKETO jídel vás krásně zasytí na dlouhou dobu. Všechna naše jídla jsou hygienicky zabalena v samostatných porcích, nemusíte odebírat jídlo odměrkou, abyste měli vhodné porce na cesty nebo do kanceláře. Hubnutí nebylo nikdy jednodušší.

KLÍČOVÉ INFORMACE O LOW CARB BALÍČKU MYKETO L 2. FÁZE:
 • Pro koho je balíček vhodný: pro ženy i pro muže s BMI 30-35
 • Počet dní diety: 14 dnů
 • Počet porcí jídel: 56 jídel
 • Hmotnost porce: 40 gramů
 • Počet porcí na den: 4 porce denně

 • Obsah sacharidů: průměrně 9,6 g sacharidů na porci*
 • 4x jídlo MyKETO denně + vlastní oběd, složený z bílkovin, zeleniny a zdravých tuků
 • Výměna příchutí je možná: do poznámky v posledním kroku objednávky uveďte přesný počet a název jídel, která chcete vyměnit a uveďte vámi vybrané příchutě, rádi vám vyjdeme vstříc!
*Obsah sacharidů, příklad jídelníčku 4x jídlo MyKETO:
Kaše kapučíno: 8,4 g sacharidů
Koktejl bílá čokoláda: 10 g sacharidů
Oběd: vlastní
Koktejl čokoláda: 10 g sacharidů
Polévka hrášková: 10 g sacharidů
Denní příjem sacharidů ve 4 jídlech MyKETO: 38,4 g, průměrná hodnota sacharidů: 9,6 g


CO BALÍČEK MYKETO LOW CARB DIETY L OBSAHUJE?
Balíček obsahuje 4 chutná jídla na každý den, v této fázi si již oběd budete připravovat sami. V L balíčku fáze 2 na vás čeká: 14 snídaní, 28 svačin a 14 večeří. K balíčku vám přidáme podrobný jídelníček a účinný spalovač tuků FatBurn

CO 2. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO L ZAHRNUJE?
Máte za sebou první fázi MyKETO diety s programem L, gratulujeme! Během prvních dvou týdnů jste krásně nastartovali proces ketózy, vaše tělo si přivyklo na využívání vlastních tuků jako zdroje energie. Druhá fáze L programu vás pohodlně udrží v ketóze dalších 14 dnů.

Během druhé fáze hubnutí programem L budete jíst 4x denně jídlo MyKETO a 1x vlastní oběd. Druhá fáze hubnutí vás bude bavit, v této fázi se sami postaráte pouze o jedno denní jídlo (oběd), zbývající denní chody vám pokryjí proteinová jídla MyKETO. V této fázi budete pokračovat v účinném spalování vlastních tukových zásob, díky probíhající ketóze. Z toho důvodu je důležité pravidelné stravování, bez přidávání dalších nežádoucích sacharidů. Oběd si připravíte z bílkovin (maso, ryby, tofu, vajíčka), zdravých tuků (olivový olej, avokádový olej, dýňový olej, máslo) a zelené nebo bílé zeleniny (saláty, okurka, cuketa, špenát, květák, brokolice apod.). Zeleninu můžete konzumovat buď syrovou nebo tepelně upravenou. Povolené potraviny pro tuto fázi najdete zde.
ZAKÁZANÉ POTRAVINY
Během druhé fáze hubnutí programem L je stále důležité držet množství sacharidů na uzdě. Vyhněte jakýmkoli dalším přidaným sacharidům. Stále se vyhýbejte pečivu, přílohám (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky nebo hranolky), sladkým nápojům, sladkostem a nejlépe i alkoholu.

POVOLENÉ POTRAVINY
Vhodné potraviny pro 2. fázi, pro udržení v ketóze naleznete zde.

POKRAČUJTE V HUBNUTÍ NAVAZUJÍCÍ 3. FÁZÍ PROGRAMU MYKETO L

Pokračujte v hubnutí a dosáhněte svého cíle. S keto dietou MyKETO to půjde snadno a bez hladovění. Po úspěšné 2. fázi, navážete pokračovacím balíčkem MyKETO L 3. fáze, jistě vás potěší, že již hravě obléknete oblečení, které jste nějaký ten rok neměli na sobě! Po úspěšném zvládnutí druhé fáze, to nyní bude již hračka.

PROČ HUBNOUT PRÁVĚ PROGRAMEM MYKETO?
 • Skvělá cena
  Cena oběda bez polévky obvykle překračuje 130 Kč. S polévkou, nápojem a malým spropitným již překročíte 250 Kč. Jedna porce MyKETO přitom stojí pouze 54 Kč! Za 270 Kč máte 5 porcí kvalitních nízkosacharidových jídel, která si můžete rozdělit i do několika dní.
 • Vyvinuto a vyrobeno v ČR
  MyKETO je dieta s výsledky! Ryze česká, proteinová dieta MyKETO pro rychlé a pohodlné hubnutí, bez jo-jo efektu a nadměrného cvičení. Vyvinutá a vyrobená v jihočeském kraji. Vyvážený dietní plán lahodných proteinových jídel, polévek a koktejlů vás dokonale zasytí a dodá vašemu tělu vše nezbytné. Celý proces výroby a také samotné výrobky neustále podléhají procesům kontroly a testování, aby naše jídla splňovala přísné kvalitativní a legislativní požadavky celodenní náhrady stravy.
 • Keto dieta pečlivě balená po porcích
  Proteinová jídla balíme pečlivě do samostatných porcí, abyste měli svůj dietní režim stále pod kontrolou a vždy po ruce. Starosti se správným dávkováním nebo přidáváním tablet s příchutí můžete rovnou hodit za hlavu. Potěší vás i široký výběr chutí, aby byl každý den pestrý a rozmanitý. S MyKETO hlad porazíte a udržíte si štíhlou linii hravě i během pracovní doby.
 • Porce až o 30% větší než většina konkurence
  Při porovnání s konkurencí doporučujeme vždy porovnat cenu za 1 gram jednotlivých proteinových jídel. Každý z prodejců keto diety má totiž stanovenou gramáž svých porcí jinak. Standardně se u konkurence pohybuje gramáž porcí proteinových jídel v rozmezí 25 g, 27 g nebo 30 gramů na porci. U nás v MyKETO mají porce běžně 40-55 gramů, což je až o 33 % více v porovnaní s porcí o hmotnosti 30 gramů. Větší porce vás více zasytí a vy tak nebudete hladovět ani během náročnějšího dne.
 • Low carb keto jídla neustále vyvíjíme a zlepšujeme
  Naši keto dietu neustále vyvíjíme a zlepšujeme všechna naše jídla k dokonalosti. Vývojový tým nelení a stále testuje nové možnosti zkvalitňování všech našich výrobků a výrobních postupů.
 • Žádné potíže s mícháním, jídla MyKETO jsou mimořádně praktická
  S MyKETO zaženete hlad kdykoliv budete chtít. Pohodlné do minutky v kanceláři i na cestách. Koktejly rychle rozmícháte v šejkru a proteinové kaše, polévky i hlavní jídla stačí zalít horkou vodou. Omelety, palačinky a bramboráčky si můžete připravit i dopředu a do práce nebo na cesty je vzít například v krabičce.
 • MyKETO je plnohodnotná náhrada stravy s dostatkem proteinů, vlákniny, vitaminů a minerálů
  MyKETO je plnohodnotná celodenní náhrada stravy. Jaký je rozdíl mezi běžnými low carb jídly a plnohodnotnou náhradou stravy MyKETO? Mnohé keto nebo lowcarb diety je nutné doplňovat například o zeleninu a tuky, případně je nutné je ředit do mléka, tak aby splňovaly nároky na energii, vitamíny a vlákninu.

UPOZORNĚNÍ
 1. Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli – pohodlné regulaci vaší hmotnosti.
 2. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob.
 3. Proteinová jídla v balíčcích jsou vzájemně zaměnitelná.
 4. Během hubnutí s keto dietou MyKETO dbejte na dostatečný denní příjem tekutin. Denně byste měli vypít cca 2-2,5 litru vody nebo nízkoenergetických nápojů.
 5. Vzájemná kombinace proteinových potravin zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na celý den.
 6. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy (5x MyKETO jídlo denně) pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte alespoň 1 jídlo běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné a vy můžete klidně pokračovat do další fáze hubnutí.
 7. Výsledky hubnutí jsou velmi individuální a nejsou zaručeny, vždy je nutné přesně dodržovat dietní plán, přihlédnout ke zdravotnímu stavu i pohybové aktivitě, míře stresového zatížení i vlastní motivaci. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, obraťte se naše výživové poradce, případně konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.
(*MyKeto srchív)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: