Často kladené dotazy NuMe

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

HUBNUTÍ S NUME VÝŽIVOVÝM PLÁNEM A VELMI NÍZKOKALORICKOU DIETOU

Jaký úbytek hmotnosti za týden můžeme očekávat užíváním nuMe výživového plánu s dietními nápoji, polévkami a tyčinkami s kolagenem jako úplná náhrada stravy při velmi nízkokalorické dietě?

Výživový plán s nuMe dietními nápoji, polévkami a tyčinkami s kolagenem jako úplnou náhradou stravy při velmi nízkokalorické dietě (˂800 kcal) ze 6 porcemi denně zaručí průměrný úbytek hmotnosti 1,5 - 2,5 kg za týden. Samozřejmě v závislosti na BMI, věku, bazálním metabolizmu, fyzické aktivitě atd. 

 

Co znamená velmi nízkokalorická dieta?

VLCD je zkratka pro velmi nízkokalorickou dietu. nuMe výživový plán sestavený ze 6 jídel denně (dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem) je velmi nízkokalorická dieta. Legislativa v oblasti velmi nízkokalorické diety je velmi přísná a ubezpečuje, že uživatelé těchto výživových plánů přijmou 100% vitamínů, minerálů a živin, které tělo denně potřebuje - s minimem kalorií. Podle zákona velmi nízkokalorická dieta může obsahovat mezi 450 – 800 kcal denně. S pravidelným konzumováním nuMe stravy jste schopní udržet si stabilní hladinu cukru v krvi a vaše tělo dostane 100% vitamínů, minerálů a živin, které potřebuje při zdravém, účinném a bezpečném hubnutí. Konzumací 6 malých porcí denně si vytváříte nový dlouhodobý návyk.

 

Kolik kalorií přijmu za den s nuMe dietními nápoji, polévkami a tyčinkami s kolagenem?

To záleží od výběru příchutě a kolik nuMe dietních nápojů, polévek a tyčinek s kolagenem zkonzumujete. Jak v průběhu dne nepřijímáte jinou potravu než nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem, denní příjem kalorií pro ženy a muže je přibližně 700 kcal za den. Uvedená hodnota se nachází v rozsahu 450-800 kcal za den, to je definované jako velmi nízkokalorická dieta.

 

Jak dosáhnu nejlepších výsledků?

Vaše cíle by měli být nastavené jako dlouhodobá změna životního stylu. Dlouhodobá změna životního stylu pozůstává z vícerých oblastí, na které se třeba zaměřit. Naše zkušenosti ukazují, že 50 % úspěchu tvoří psychologický aspekt, který zasahuje hlouběji do chování a návyků z minulosti. Jestliže jste schopní změnit tyto návyky a vaše chování, tak jste v polovici cesty k vašim stanoveným cílům. Dalších 40 % tvoří správné stravovací návyky, to představuje dlouhodobou změnu. Proto nechceme, aby, jste o nuMe výživovém pláně uvažovali jako o dietě, ale jako o životním stylu, který vám pomůže zvyknout si na 6 malých porcí jídla denně. Posledních 10% tvoří fyzická aktivita, která přispívá k dobré náladě, formování a zpevnění těla a jeho kritických partiím, na které se chcete zaměřovat. Fyzická aktivita zlepší vaší svalovou a kardio-respirační kondici zlepší zdraví kostí jako je celkové vaše zdraví. Sníží riziko hypertenze, ischemické choroby srdce, mozkové mrtvice, cukrovky, rakoviny prsu, tlustého střeva a deprese.

Vrátí se mi ztracené kilogramy zpět, když skončím s nuMe výživovým plánem?

Když se vrátíte zpět k stravovacím návykům, jaké jste měli před nuMe výživovým plánem, tak potom ano. Pravděpodobně naberete ztracené kilogramy zpět! Je to věc pokračování ve vašich změněných stravovacích návycích na 6 malých porcí denně po ukončení nuMe výživového plánu. Je také vhodné vypočítat si hodnotu bazálního metabolizmu, a tak můžete vyvážit přijaté kalorie ze stupněm vaší aktivity

 

Mohu se vyhnout hladovění během nuMe výživového plánu?

To záleží od typu člověka. Během prvních dní určitě budete citit hlad, ale potom si vaše tělo zvykne na nové stravovací návyky (6 malých porcí za den) a objem žaludku se zmenší. Tělo přejde do stavu podobného pustu a začne přeměnou tuku na látky, které podporují pocit, že jste syté. Všechny nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem obsahují vlákninu, která zvyšuje pocit plnosti, spolu s bílkovinami z mléka a sóje. Jak se během prvních dní stále cítíte hladové, nuMe tím pro vás vytvořil nuMe Slim Boost - pomocníka při dietě ve formě žvýkacích bonbónů s příchutí lahodné sladké jahody s glukomananem, které vás zachrání vždy, když potřebujete náhle zahnat váš hlad, anebo vás přepadne velká chuť na sladké.  Dalším řešením zahnáním pocitu hladu je nakrájet si čerstvou mrkev anebo jinou kořenovou zeleninu na tenké plátky a jíst je kdykoliv, když se cítíte hladové, hlavně večer před televizní obrazovkou.

 

NUME DIETNÍ NÁPOJE, POLÉVKY A TYČINKY S KOLAGENEM V KOMBINACI S

JINÝMI ZDRAVÝMI JÍDLY

 

Sníží se můj metabolizmus, pokud užívám pouze nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem?

Ne, nesníží. Je to částečně pro živiny a dietní vlákninu obsaženou v nuMe dietních nápojích, polévkách a tyčinkách s kolagenem a částečně proto, že konzumujete 6 malých porcí za den. Konzumací vícero menších porcí během dne bude váš metabolizmus pracovat lépe, jako kdyby, jste zkonzumovali méně velkých porcí za den.

 

Mohu jíst během dne 4-5 nuMe jídel a dát si večeři sestavenou z jiných zdravých jídel?

Musíte vždy sníst nejméně 5 nuMe jídel za den – i když doplníte váš výživový plán jinými jídly. Toto je velice důležité, protože si musíte byt jisté, že vaše tělo dostane všechny vitamíny, minerály a živiny, které potřebuje. A i když vedle výživového plánu přijmete další jídlo, nemůžete si být jisté, že toto jídlo obsahuje všechno potřebné, co vaše tělo opravdu potřebuje. Kdyby jste chtěli večeřet, je vhodné zkonzumovat nuMe dietní nápoj, polívku anebo tyčinku s kolagenem 30 minut před večeří, to zmírní váš hlad a pomůže vám odolat pokušení sníst příliš hodně!

 

Mohu používat nuMe výživový plán jako úplnou náhradu stravy při velmi nízkokalorické dietě dlouhodobě? 

Ano, můžete. V případě trvání nuMe výživového plánu jako úplné náhrady stravy při velmi nízkokalorické dietě bez konzumovaní jiného jídla, legislativa vyžaduje kontaktovat svého lékaře po 3 týdnech kontinuální užívání, aby jste se ujistili, že váš zdravotní stav je v pořádku. Po této konzultaci je možné pokračovat v nuMe nutričním pláně, jak je to žádoucí a potřebné.

 

Mohu nahradit jen jedno hlavní jídlo porcí nuMe dietního nápoje, polévky nebo tyčinky s kolagenem?

Když nechcete nahradit váš celý výživový plán a jíst 6 nuMe jídel denně, můžete jedno hlavní jídlo nahradit 2 porcemi nuMe jídel, které vám dodají více jako 30% vitamínů a minerálů potřebných v denním výživovém plánu.

 

Mohu různě kombinovat nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem?

Můžete kombinovat mezi nuMe nápoji, polívkami a tyčinkami s kolagenem, kolik jenom chcete. To znamená, že můžete zkombinovat např.: 2x čokoládový mafin, 2x borůvkovo-malinové nebo, 2x francouzskou vanilku, anebo můžete kombinovat 2x nuMe dietní nápoj, 1x nuMe dietní polévku a 2x nuMe dietní tyčinku. Anebo jak by jste chtěli, můžete celý den zůstat při 1 vybraném produktu ze stejnou příchutí např. sušenky a smetana.

 

Co mám dělat v případě speciální události (narozeniny, barbeque, piknik, oslava)?

Pokud víte, že budete mít nějakou oslavu, ujistěte se, že tam nepůjdete hladové. Před odchodem na takovou událost snězte 1 anebo 2 porce nuMe dietního nápoje, polévky anebo tyčinky s kolagenem a vaše oči už nebudou tak hladové. Jak se chcete vyhnout vysvětlování, že dodržujete speciální výživový plán a chcete být společenské, vždy si vyberte jídlo, které způsobí nejmenší škody. Např. bílé maso (kuře na grilu, ryba na grilu), vařaná anebo grilovaná zelenina, další produkty, kterých většina zdrojů jsou bílkoviny (cizrna, lehký tvaroh) anebo neobsahují žádné nasycené tuky (nesolené arašídy, avokádo, kokos, atd.). Při výběru nápojů se snažte vyhnout alkoholu. Pokud se rozhodnete připojit k přípitku, ať je to šampaňské anebo bílé/červené víno.

 

FYZICKÁ AKTIVITA A VELMI NÍZKOKALORICKÁ DIETA

 

Mohu cvičit během nuMe výživového plánu?

Velice důležité je, aby jste přizpůsobili fyzickou aktivitu svým schopnostem a BMI. Prvé pravidlo je bezpečnost ve smyslu nezatěžovat kolena a klouby. Doporučujeme vám začít s power chůzí, jízdou na kole anebo plavání, kde jsou vaše kolena a páteř nejmíň zatěžované. Jak máte problémy s koleny, potom jízda na kole a plavání jsou nejlepší volbou. Pomalu s ubývajícími kilogramy bude růst vaše motivace a to je ta pravá chvíle zvýšit výkon a začít s chůzí po schodech. Už od začátku můžete začít s posilovacími cvičeními na formování a tvarování těla se zaměřením na zadek, ramena, břicho a páteř. Navrhujeme nízkou intenzitu cvičení anebo kombinaci aerobních cvičení se silovými cvičeními. Studie ukázali, že kombinace nuMe výživového plánu a cvičení zlepší spalování tuků a zmenší obvod pásu, to se vám určitě zalíbí. 

Nedoporučujeme vysokou intenzitu cvičení (anaerobní cvičení) z důvodu nízkého denního příjmu energie a také jako jsme už zmiňovali z důvodu ochrany páteře, kolen a kloubů. Někteří lidé zjistí, že jejich výdrž může být o něco nižší z důvodu nízkého denního obsahu energie. A proto doporučujeme během dní, když cvičíte aspoň 40-60 minut, přidat 200-400 kcal z jiných zdravých jídel, aby příjem po vydané energii nebyl příliš nízký. Jakmile se rozhodnete zahrnout vysoko intenzivní cvičení, navrhujeme dodatečně ještě přidat 400-600 kcal.

 

SLOŽKY V NUME DIETNÍCH NÁPOJÍCH, POLÉVKÁCH A TYČINKÁCH S KOLAGENEM

Jaké typy vlákniny jsou v nuMe dietních nápojích, polívkách a tyčinkách s kolagenem?

Dosáhli jsme nejlepších výsledků použitím inulinu z čekanky v nuMe dietních polívkách a dietních tyčinkách a kukuřičné vlákniny v nuMe dietních nápojích. Vláknina je důležitá pro trávení a pocit naplněnosti a má pozitivní účinek na trávicí soustavu.

 

Potřebuji užívat vitamíny během nuMe výživového plánu?

Ne, není to nutné. 6 porcí nuMe dietních nápojů, polívek a tyčinek s kolagenem obsahuje ve správném poměru všechny potřebné vitamíny a minerály, které potřebujete. Můžete kombinovat nuMe jídla s jinými jídly na různé způsoby. Samozřejmě toto přidá extra kalorie, ale jestli se cítíte velmi hladové, když konzumujete len nuMe dietní nápoje, polívky a tyčinky s kolagenem, může vám pomoct překousnout si malé množství zdravého jídla. Například můžete k nuMe dietním nápojům, polívkám a tyčinkám s kolagenem přidat 400 gramů zeleniny anebo zkombinovat 100 gramů ovoce a 300 gramů zeleniny za den. Zkušenosti zákazníků dokazují podstatné zlepšení kvality vlasů, pokožky a nehtů díky vysokému množství vitamínů a minerálů, které dostává vaše tělo se 6 porcemi nuMe dietních nápojů, polívek a tyčinek s kolagenem za den.Obsahují nuMe dietní nápoje, polívky a tyčinky s kolagenem lepek?

Naše nuMe dietní nápoje a polévky s kolagenem neobsahují lepek, a proto jsou vhodné i pro celiatiky. Ale nuMe dietní tyčinky s kolagenem sušenky a smetana lepek obsahují.

Obsahují nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem přidaný cukr?

Všechny nuMe dietní nápoje a polévky jsou bez přidaného cukru, obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry z mléka a ovoce. Avšak nuMe dietní tyčinka s kolagenem kokosem obsahují 1 gram přidaného cukru.

 

Jaký účinek a úlohu má kolagen obsažený v nuMe dietních nápojích, polévkách a tyčinkách s kolagenem?

Peptiplus je kolagen, který obsahuje nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky. Je to přírodní zdroj kolagenových peptidů I. typu, který poskytuje základní živiny na obnovu kolagenového řetězce. Jde o hydrolyzovaný kolagen, který má nízkou molekulovou hmotnost na zvýšení biologické dostupnosti. Obsahuje víc než 16% esenciálních aminokyselin ( 9/10) a přibližně 50% glycinu, prolínu a hydroxyprolínu. Jde o klíčové aminokyseliny, které tvoří kolagen I. typu. Žádný jiný zdroj proteinů nemůže poskytnout tento poměr hlavních komponentů kůže.

Kolagen pomáhá zpomalovat příznaky stárnutí tím, že zvyšuje pružnost a pevnost pokožky, vyhlazuje drobné vrásky a redukuje hloubkové vrásky. Důvod kolagenu v nuMe dietních nápojích, polévkách a tyčinkách je předejít během hubnutí ochabnutí kůže. Po významné ztrátě váhy vaše sebevědomí vzroste a pokožka se vrátí do pevného stavu.

 

nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem jsou práškové. Co když nemám ráda práškové jídlá?

nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky představují stravu na speciálně lékařské účely na léčbu středně těžké až těžké obezity jako startovací výživový plán, který byl vyvinutý odborníky v oblasti zdravotní péče a fitness. Na základě toho dlouholetých zkušeností hledání nejúčinnějšího a dlouhodobého řešení představují pomoc pro lidi trpících nadváhou a obezitou, kteří chtějí zhubnout a zároveň změnit svoje stravovací návyky. 
Forma stravy byla vyvinutá jako balené jídlo, které obsahuje všechny složky ve formě prášku. Na základě složení můžete vidět, že složky jsou práškové mléko, ovoce, zelenina, vláknina v prášku spolu se směsí vitamínů a minerálů, které zaručí, že vaše tělo dostane 100% denní příjem potřebný na ochranu vašeho imunitního systému, dokonce i při velmi nízkém příjmu kalorií. 6 porcí nuMe dietních nápojů, polévek a tyčinek denně zabezpečí víc než 60 g bílkovin, které chrání a vytváří svalovou hmotu a my nechceme, aby jste ji během hubnutí ztráceli. My chceme, aby vaše svalová hmota rostla. nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky zabezpečí víc než 50 g sacharidů potřebných na energii a koncentraci a samozřejmě dostatek tuků, které jsou velmi důležité jako zdroj energie na distribuci vitamínů a minerálů. Vzhledem k faktu, že v dnešní době potraviny, které nakupujeme v obchodech, neobsahují dostatek vitamínů a minerálů, často se stane, že váš imunitní systém selže, když se rozhodnete stravovat zdravě a omezit příjem kalorii. A to jen proto, že tělo má nedostatek vitamínů a minerálů na zabezpečení 100% denní potřeby. To se často odráží v tom, že jste nemocné, bez energie, unavené, co zpomaluje váš postup k dosažení cíle.

 

PŘÍPRAVA

 

Mohu dát zamrazit nuMe dietní nápoje s kolagenem?

Ano, můžete zamrazit nuMe dietní nápoje s kolagenem na 1-2 dny. Někteří lidi si dávají zamrazit nuMe dietní nápoje s kolagenem na 15-30 minut před konzumací, čím je nuMe dietní nápoj lahodnější, hustější a kašovitější. Jak dáte zamrazit nuMe dietní nápoj s kolagenem na noc, můžete si ho ráno vzít se sebou a během dne si vychutnávat chlazený nápoj.

Nezapomínejte, že doba rozmrazování se může lišit v závislosti od teploty, v které se nacházíte. Někteří lidi si dokonce nuMe dietní nápoj s kolagenem vychutnávají jako lahodnou nuMe zmrzlinu. Zmrzlinu s minimem kalorií.

 

Mohu smíchat nuMe dietní nápoje a polévky s kolagenem a s mlékem?

V principu to není nic zlé smíchat nuMe dietní nápoje a polévky s mlékem, ale uvědomte si, že přijímáte dvakrát víc kalorií. Například 1 dcl odtučněného mléka (0,5%) obsahuje 35 kcal, 1 dcl polotučného mléka obsahuje 45 kcal, to při celodenním příjmu 18 dcl představuje 630-810 kcal přijatých navíc. Pokud chcete krémovitější strukturu, stačí, když dáte nápoj do mrazáku anebo ho rozmixujete s malým množstvím zamrznutého ovoce anebo ledu.

 

Mohu smíchat nuMe dietní nápoje a polévky s kolagenem s teplou/horkou vodou?

Ano, můžete smíchat  nuMe dietní nápoje a polévky s horkou vodou. Polévky mohou byt smíchané se studenou vodou a ohřáté v mikrovlnné troubě anebo nejdříve ohřejeme vodu, s kterou potom smícháte porci dietní polévky. Vodu nemusíte převařovat.

 

Mohu si nachystat nuMe dietní nápoje a polévky s kolagenem dopředu?

Ano, můžete, jen je potřeba uchovávat v chladě jako běžné mléčné nápoje. Před konzumací protřepte.

 

Jak pokračovat po režimu velmi nízkokalorické diety?

Jakmile ukončím nuMe výživový plán, když jsem dosáhla vytouženou hmotnost?

Záleží na tom, jaký výživový plán jste si vybrali. Je vhodné užívat nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky i po ukončení nuMe výživového plánu. Mnozí lidé profitovali  z užívání nume dietních nápojů, polívek a tyčinek jako náhrady 1-2 jídel i po návrate k běžné stravě. Je užitečné, aby jste při návratu k běžné stravě pokračovali v návyku 6 porcí denně, které jste si vytvořili s nuMe výživovým plánem. Takto udržíte stálou hladinu cukru v krvi a vysoký metabolizmus.

 

VELMI NÍZKOKALORICKÁ DIETA A SPECIALNÍ SKUPINY

Mohu kojit během nuMe výživového plánu v plné náhradě stravy při velmi nízkokalorické dietě?

Nedoporučujeme nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky jako úplnou náhradu stravy pro kojící ženy, ale můžete nahradit 1-2 jídla za den spolu s jiným zdravě vyváženým jídlem, pokud denní příjem není příliš nízký. Kojící ženy obyčejně potřebují od 1600-1800 kcal denně na začátku. Závisí, na kterém stupni kojení se nachází.

 

Lékař mi předepsal léky. Mohu pokračovat v nuMe výživovém plánu?

Závisí to od toho, jaké léky vám lékař předepsal. Důležité je si promluvit se svým lékařem, jestli pokračovat v konzumaci nuMe dietních nápojů, polévek a tyčinek jako v úplné náhradě stravy při velmi nízkokalorické dietě v kombinaci s vašimi léky.

Jsem nemocná a mám horečku. Mohu pokračovat s nuMe výživovým plánem? 

Pokud jste nemocné a máte horečku, nejlepší je poradit se se svým lékařem o užívaní nuMe stravy. Váš lékař může posoudit, zda je pro vás vhodné pokračovat s nuMe výživovým plánem.

 

VEDLEJŠÍ ÚČINKY 

 

Dostaví se bolest hlavy při užívaní nuMe dietních nápojích a polévek s kolagenem?

Když přijmete všechny nuMe porce a hlídáte si pitný režim, nemáte se čeho obávat a nepohodlí i bolest hlavy zakrátko zmizne.

 

Kolik tekutin denně musím vypít?

Musíte vypít 2-3 litry tekutin okrem tekutin, které se nachází v nuMe dietních nápojích a polévkách! Tekutiny obsažené v nuMe stravě nejsou zahrnuté ve vzpomínaných 2-3 litrech tekutin.

Důvod, proč potřebujete vypít nejméně 2 litry tekutin, je ten, že tekutiny pomáhají udržovat trávicí systém v činnosti a snižují riziko nepohodlí během výživového plánu a také pomáhají k pocitu plnosti, hlavně během začátečního období, když si vaše tělo zvyká na méně porcí a jiné jídlo. Nemusíte pit pouze čistou vodu, povolené je pít i čaj a kávu bez cukru a mléka, (výživový džus) a minerální vodu. Ujistěte se, že přijímáte 2-3 litry tekutin.

Mám zkušenosti s plynatostí nebo průjmem při užívaní nuMe dietních nápojích a polévek s kolagenem.

Proč

Kvůli vysokému obsahu vlákniny v nuMe stravě, můžete mít takové zkušenosti. Je to normální a vaše tělo si jednoduše zvykne na nuMe stravu.

 

NUME SLIM BOOST - POMOCNÍK PŘI DIETĚ - OVOCNÝ KARAMELKY (Bonbóny)

 

Jaká je úloha nuMe Slim Boost - pomocníka při dietě – měkké ovocné karamelky v nuMe výživovým

plánu?

nuMe Slim Boost - pomocník při dietě je měkká žvýkací struktura bez cukru se sladidly s jahodovou příchutí a glukomananem. Prodlužuje pocit sytosti a snižuje chuť do jídla. Je navržený na snižování náhlé chuti na sladké. S nuMe Slim Boost - pomocníkem při dietě - ovocným bonbónem s neodolatelnou jahodovou příchutí se hubnutí stane zábavným. nuMe měkká karamelka vám vždy pomůže při utlumení hladu.

 

Co obsahuje Slim Boost - pomocník při dietě – měkká ovocná karamelka?

Obsahuje 100% přírodní aktivní složku glukomanan, který prodlouží pocit nasycení, snižuje chuť do jídla a je schválený organizací  EFSA jako výživový doplněk na snížení tělesné hmotnosti a hladiny cholesterolu.  Slim Boost měkká ovocná karamelka neobsahuje GMO a cukr (obsahuje sladidla) a je vhodná pro vegetariány.

 

Jak to funguje?

nuMe Slim Boost - pomocník při dietě - měkká ovocná karamelka obsahuje glukomanan, přírodní vlákninu nacházející se v rostlinách. Přispívá k zdravému snižovaní hmotnosti dvěma způsoby: prodlužuje pocit sytosti zpomalením vstřebávaní makroživin v konzumované stravě a zaplňuje žaludek absorbováním vody až do 50 násobku svojí hmotnosti. 

Touha po lahodné chuti při nízkokalorické dietě je jedním z největších problémů lidí, kteří chtějí zhubnout, ale nume Slim Boost - pomocník při dietě měkká ovocná karamelka se účinně postará i o tento problém nabídnutím malého, ale dosti účinného občerstvení se sladkou jahodovou příchutí, které vám pomůže překonat nejtěžší období vašeho úsilí zhubnout.

Díky jeho dvojitému účinku snižuje hlad a chuť do jídla, čím dává vašemu hubnutí pocit, jako kdyby jste kráčeli přes sluncem zalité jahodové pole.

nuMe Slim Boost - pomocník při dietě je pomocník při hubnutí, který funguje nejlépe v kombinaci s vyváženou výživou nuMe stravy pro hubnutí a krásu při velmi nízkokalorické dietě.

 

Pro koho jsou vhodné?

nuMe Slim Boost - pomocník při dietě  měkká ovocná karamelka může byt použitá jako doplněk vyvážené výživy pro většinu dospělých, kteří trpí středními anebo závažnými problémy s hmotností. Výrobek může obsahovat stopy vajec, lískových ořechů, arašídů mandlí, mléka a glutenu, a proto není vhodný pro lidí trpících těmito potravinovými alergiemi. Není určený pro lidí s  těžkostmi při polykání anebo nedostatečným příjmem tekutin kvůli riziku udušení. 

 

Použití

Glukomanan přispívá v rámci diety se sníženou energetickou hodnotou k snížení tělesné hmotnosti. Příznivý účinek pro hubnutí se dosáhne při denním příjmu 3 g glukomananu. V rámci diety se sníženou energetickou hodnotou užívejte 1 nuMe dietní ovocnou karamelku 3 krát denně, půl hodinu před jídlem a zapijte velkým pohárem vody (250 ml).

Glukomanan při příjmu 4 g denně přispívá k udržovaní normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro příznivý účinek k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi užívejte 1 nuMe dietní ovocnou karamelku 4 krát denně půl hodiny před jídlem a zapijte velkým pohárem vody (250 ml).

 

 

 Pokud si nevíte rady, napište nám do zpráv FB: BodyLoveDiet, IG: bodylovedietcz a nebo sms + 420 739 652 440

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Působíme už od roku 2018
Působíme už
od roku 2018
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR