Nyní probíhá velké LETNÍ SLEVY

3. FÁZE programu M

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_3x_denne_myketo pictogram_akce

Nízkosacharidová dieta MyKETO M na 10 dní ➤ 30 vynikajících low carb proteinových jídel pro 3. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem M při mírné nadváze. Balíček je určený pro pokračování hubnutí v ketóze, po skončení dietního plánu M 2. fáze. Pro pokračování v hubnutí na tento keto balíček navazuje 4. fáze redukce hmotnosti keto dietním programem MyKETO M.

 

Během tohoto kroku budete pokračovat v pravidelném stravování, tak jako v předchozích dvou fázích. Ještě více si upevníte vaše zdravé stravovací návyky a postupně budete směřovat do vytouženého cíle, kterým je zdravý životní styl s ideální hmotností. I během 3. fáze nízkosacharidové diety MyKETO M budete snadno a pohodlně hubnout tuk. Většinu uložených tukových zásob budete redukovat z oblasti břicha, kde se ukládá podkožní i útrobní tuk. V této fázi hubnutí, jíte už jen 3 jídla MyKETO denně a dvě jídla (oběd a večeři) si připravíte z povolených potravin. Proteinová jídla v kombinaci s vlastním, vyváženým obědem a večeří vás posunou zase o krok blíže k vysněnému cíli. Vaše okolí vás motivuje a je nadšené z vaší velké změny. Sami se cítíte spokojeně a překypujete energií. Pokračujte dál, redukcí hmotnosti si zlepšíte nejen svůj zdravotní stav, ale i kondici. Kdykoliv během keto diety MyKETO můžete využít rady zkušeného výživového poradce nebo se objednat na diagnostiku na InBody do našeho Poradenského centra v Brně

KLÍČOVÉ INFORMACE O BALÍČKU MYKETO M 3. FÁZE:

  • Pro koho je balíček vhodný: pro ženy i pro muže s BMI nad 25-30
  • Počet dní diety: 10 dnů
  • Počet porcí jídel: 30 jídel
  • Hmotnost porce: 40 gramů
  • Počet porcí na den: 3 porce denně
  • Obsah sacharidů v jídlech MyKETO: průměrně 8,3-13 g na porci
  • 3x jídlo MyKETO denně + vlastní oběd a večeře, složený z bílkovin, zeleniny a zdravých tuků
  • Výměna příchutí je možná: do poznámky v posledním kroku objednávky uveďte přesný počet a název jídel, která chcete vyměnit a uveďte vámi vybrané příchutě, rádi vám vyjdeme vstříc!

CO 3. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO M ZAHRNUJE?

Nejpřísnější 2 fáze s MyKETO dietním programem M, máte za sebou, gratulujeme! Začínáte druhou polovinu svého snažení za lepším zdravotním stavem a vysněnou postavou. Během třetí fáze M programu MyKETO si ještě více zafixujete zdravé návyky vašeho nového životního stylu. I v této fázi budete jíst v pravidelných intervalech, hubnout další nechtěná kila, nyní již jen se třemi jídly MyKETO a vlastním obědem a večeří. Jídelníček si zpestříte o červenou zeleninu, mléčné výrobky a některé druhy ovoce. Při přípravě hlavních jídel jistě uvítáte inspiraci. Naše low carb recepty, jsou vám k dispozici, inspirujte se. Čeká vás dalších 10 dnů nízkosacharidového stravování. Pusťte se s nadšením do předposlední fáze.

Příklad denního menu:

co a kdy jíst béhem 2 fáze hubnutí myketo dietou

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Během třetí fáze hubnutí programem M je stále důležité, abyste příjem sacharidů měli pod kontrolou. Obzvlášť jednoduché cukry by narušily vaše dosavadní snažení a přerušily vaše hubnutí. V této fázi do svého jídelníčku doplníte všechny druhy zeleniny, bobulovité ovoce a mléčné výrobky. Příjem sacharidů tedy navýšíte, stále se ale vyhýbejte běžnému pečivu, přílohám (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky jsou v této fázi stále nevhodné), sladkým limonádám nebo jiným sladkostem a pokud to lze, i alkoholu.

POVOLENÉ POTRAVINY

Během třetí fáze hubnutí s programem M jíte 3 porce MyKETO jídel denně a přidáváte dvě hlavní jídla – oběd a večeři, která si sami připravíte. Vhodné potraviny pro 3. fázi, naleznete zde.

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

 

Nejprodávanější

Keto dieta M na 10 dní MyKeto 3. fáze mírná nadváha 30 jídel
1 879 Kč

Nízkosacharidová dieta MyKETO M na 10 dní ➤ 30 vynikajících low carb proteinových jídel pro 3. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem M při mírné nadváze. Balíček je...

Kód: MK3212
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení