3. FÁZE programu L

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_3x_denne_myketo pictogram_akce

 

MyKETO low carb dieta na 14 dní ➤ 42 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 3. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem L při střední nadváze. Balíček je určený pro pokračování hubnutí v ketóze, po skončení dietního plánu L 2. fáze. Pro pokračování v hubnutí na tento keto balíček navazuje 4. fáze redukce hmotnosti keto dietním programem MyKETO L.

CO 3. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO L ZAHRNUJE?

Máte za sebou první i druhou fázi MyKETO diety s programem L, gratulujeme! Začínáte druhou polovinu svého snažení za lepším zdravotním stavem a vysněnou postavou. Během třetí fáze L programu MyKETO si ještě více upevníte zdravé návyky vašeho nového životního stylu. I v této fázi budete jíst v pravidelných intervalech, hubnout další nepohodlná kila, nyní se třemi jídly MyKETO a vlastním obědem a večeří. Jídelníček si zpestříte o červenou zeleninu, mléčné výrobky a některé druhy ovoce. Při přípravě hlavních jídel se vám jistě budou hodit naše low carb recepty, kterými se můžete nechat inspirovat. Čeká vás dalších 14 dnů nízkosacharidového stravování! Pusťte se s nadšením do další fáze.

Příklad denního menu:

co a kdy jíst béhem 2 fáze hubnutí myketo dietou

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Během třetí fáze hubnutí programem L je stále důležité, abyste měli příjem sacharidů pod kontrolou. Obzvlášť jednoduché cukry by narušily vaše dosavadní snažení a přerušily hubnutí. V této fázi jídelníček doplníte o všechny druhy zeleniny, bobulovité ovoce a mléčné výrobky. Příjem sacharidů tedy navýšíte, stále se ale vyhýbejte běžnému pečivu, přílohám (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky jsou v této fázi stále nevhodné), sladkým nápojům, sladkostem a pokud to lze, i alkoholu.

POVOLENÉ POTRAVINY

Během třetí fáze hubnutí s programem L jíte 3 porce MyKETO jídel denně a přidáváte dvě hlavní jídla – oběd a večeři, která si sami připravíte. Vhodné potraviny pro 3. fázi, naleznete zde.

 

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(* archiv MyKeto)

 

Nejprodávanější

Keto dieta L 14 dní 3. fáze rychlé hubnutí 42 jídel
2 827 Kč –20 %
Původně: 2 827 Kč  (–20 %)
2 249 Kč

Cena

22492250
122492250

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keto dieta L 14 dní 3. fáze rychlé hubnutí 42 jídel
2 249 Kč
2 827 Kč (–20 %)
Skladem

MyKETO low carb dieta na 14 dní ➤ 42 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 3. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem L při střední nadváze. Balíček je...

MK3216
1 položek celkem