1. FÁZE programu L

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_5x_denne_myketo pictogram_akce

MyKETO low carb dieta L na 14 dní ➤ 70 nízkosacharidových proteinových jídel pro 1. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem L při střední nadváze. Balíček určený pro nastartování ketózy a pohodlnou redukci hmotnosti během prvních 14 dní keto diety. Pro pokračování v hubnutí na tento balíček navazuje 2. fáze hubnutí keto dietním programem MyKETO L.

Hubnutí snadno a pohodlně bez hladovění a jojo efektu. MyKETO L low carb dieta 1. fáze. Představuje kompletní denní menu, pro maximální redukci hmotnosti při střední nadváze – BMI 30-35. Velké porce jídel 40-55 gramů vás spolehlivě zasytí na dlouhou dobu. Všechna naše keto jídla v balíčku jsou precizně zabalena v samostatných porcích, abyste měli své jídlo vždy po ruce a pod kontrolou. Počítání kalorií a složité dávkování můžete hodit za hlavu. Hubnutí nebylo nikdy jednodušší. Ryze česká low carb dieta MyKETO L 1. fáze na 14 dní, 70 porcí vám jednoduše dostane do ketózy a nastartuje snadné hubnutí. První výsledky vás budou motivovat k dalšímu snažení. Už po prvním týdnu uvidíte ten rozdíl. Což vás jistě potěší. Pojďte do toho naplno s profesionály na hubnutí. Poradenská centra máme po celé ČR, rezervujte si termín s výživovým specialistou i ve vašem městě. V MyKETO sázíme pouze na kvalitu! Naši keto dietu neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Používáme jen nejkvalitnější suroviny, proto jsme se úplně vyhnuli palmovému oleji nebo GMO surovinám, nezdravým sladidlům (Aspartam, acesulfam K, cyklamáty) a nepoužíváme ani umělé zvýrazňovače chuti (glutamát). Velké porce plné bílkovin vás zasytí a udrží svalovou hmotu. Nepotřebujete nic vážit, nic počítat ani nic doplňovat! MyKETO je plnohodnotná náhrada stravy, proto nemusíte mít obavy, že vašemu tělu bude něco chybět. V každém MyKETO jídle budete mít dostatek všech důležitých vitamínů, minerálů a vlákniny!

CO 1. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO L ZAHRNUJE?

Během první fáze hubnutí s programem MyKETO L úspěšně nastartujete proces ketózy, začnete hubnout podkožní i útrobní tuky. Díky Enzymu v balení si lépe přivyknete na proteinovou low carb stravu a bezproblémově tak zvládnete prvních 14 dní vaší keto diety.

Během první fáze hubnutí programem L budete jíst 5x jídlo MyKETO. Důležité je, se zcela vyhnout jakýmkoli dalším sacharidům. Už kus čokolády nebo sladká minerálka může totiž vaši ketózu přerušit. Nezapomínejte, že i ovoce je plné sacharidů (malá porce hroznového vína obsahuje 20 gramů sacharidů).

Co a kdy jíst během keto diety MyKETO

Bojíte se, že nebudete mít dostatek vitamínů a minerálů? Nemusíte. MyKETO je certifikovaná plnohodnotná náhrada stravy. 5x jídlo MyKETO denně pokrývá 100 % denní referenční dávky vitamínů, minerálů a stopových prvků, které vaše tělo nezbytně potřebuje.

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Alkohol, sladkosti, sladidla s obsahem cukru (med, javorový sirup apod.), přílohy (rýže, těstoviny, brambory). Kompletní přehled naleznete zde.

POVOLENÉ POTRAVINY

Během první fáze hubnutí s programem L jíte výhradně MyKETO jídla. O nic se nemusíte starat, vašemu tělu s celodenní náhradou stravy MyKETO dodáte všechno to, co potřebuje.

POKRAČUJTE V HUBNUTÍ NAVAZUJÍCÍ 2. FÁZOU PROGRAMU MYKETO L

Pokračujte v hubnutí a dosáhněte svého cíle. S keto dietou MyKETO to půjde snadno a bez hladovění. Po úspěšné 1. fázi, navážete pokračovacím balíčkem MyKETO L 2. fáze a můžete si připravit šatník na menší velikosti. Po úspěšném zvládnutí první fáze to pro vás bude již hračka. Nejkritičtější je právě 1. fáze, kdo ji zvládne, má už na půl vyhráno.

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(*archiv MyKeto)

Nejprodávanější

Keto dieta L 14 dní 1. fáze rychlé hubnutí 70 jídel
4 479 Kč –7 %
Původně: 4 479 Kč  (–7 %)
4 121 Kč

Cena

41214122
141214122

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keto dieta L 14 dní 1. fáze rychlé hubnutí 70 jídel
4 121 Kč
4 479 Kč (–7 %)
Skladem

MyKETO low carb dieta L na 14 dní ➤ 70 nízkosacharidových proteinových jídel pro 1. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem L při střední nadváze. Balíček určený pro...

MK3214
1 položek celkem