Nyní probíhá velké LETNÍ SLEVY

1. FÁZE programu XL

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_5x_denne_myketo pictogram_akce

Keto dieta MyKETO XL na 21 dní ➤ 105 nízkosacharidových proteinových jídel pro 1. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem XL při vyšší nadváze. Balíček určený pro nastartování ketózy a pohodlnou redukci hmotnosti během prvních 21 dní keto diety. Pro pokračování v hubnutí na tento balíček navazuje 2. fáze hubnutí keto dietním programem MyKETO XL.

CO 1. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO XL ZAHRNUJE?

Během první fáze hubnutí s programem MyKETO XL úspěšně nastartujete proces ketózy, začnete hubnout jak podkožní, tak i útrobní tuky. Díky Enzymu v balení si lépe přivyknete na proteinovou low carb stravu a bezproblémově tak zvládnete prvních 21 dní vaší keto diety.

Během první fáze hubnutí programem XL budete jíst 5x jídlo MyKETO. Důležité je, se zcela vyhnout jakýmkoli dalším sacharidům. Už kus čokolády nebo sladká minerálka může totiž vaši ketózu přerušit a zastavit tak hubnutí. Nezapomínejte, že i ovoce je plné sacharidů (malá porce hroznového vína obsahuje 20 gramů sacharidů).

Co a kdy jíst během keto diety MyKETO

 

Bojíte se, že nebudete mít dostatek vitamínů a minerálů? Nemusíte. MyKETO je certifikovaná plnohodnotná náhrada stravy. 5x jídlo MyKETO denně pokrývá 100 % denní referenční dávky vitamínů, minerálů a stopových prvků, které vaše tělo nezbytně potřebuje.

ZAKÁZANÉ POTRAVIN

Alkohol, sladkosti, sladidla s obsahem cukru (med, javorový sirup apod.), přílohy (rýže, těstoviny, brambory).

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(* archiv myKeto)

Nejprodávanější

Keto dieta XL 21 dní MyKeto 1. fáze balíček na hubnutí 105 jídel
5 629 Kč

Keto dieta MyKETO XL na 21 dní ➤ 105 nízkosacharidových proteinových jídel pro 1. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem XL při vyšší nadváze. Balíček určený pro...

Kód: MK3218
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení