2. FÁZE programu M

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_4x_denne_myketo pictogram_akce

Nízkosacharidová dieta MyKETO M na 10 dní ➤ 40 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem M při mírné nadváze. Balíček je určený pro pokračování hubnutí v ketóze, po skončení M 1. fáze. Pro pokračování v hubnutí na tento balíček navazuje 3. fáze redukce hmotnosti keto dietním programem MyKETO M.

Ryze česká nízkosacharidová dieta MyKETO M 2. fáze na 10 dní, 40 porcí vás posune k vysněnému cíli. Nepřísnější fáze hubnutí je za vámi! Ve druhém kroku budete pokračovat v pohodlném hubnutí bez hladovění a jojo efektu. Během 2. kroku dietního programu M se snadno udržíte v ketóze a vaše tělo bude maximálně spalovat uložené tuky. Hubnout budete jak podkožní, tak útrobní tuk, který se nachází kolem vnitřních orgánů. Snadno si tak zlepšíte svůj zdravotní stav, snížíte metabolický věk a zbavíte se dalších nechtěných kil. V tomto kroku hubnutí, si ještě více osvojíte návyky z fáze 1, pravidelné a vyvážené stravování, dostatečný pitný režim. Nyní budete jíst již jen 4 jídla MyKETO denně a jedno jídlo (oběd) si připravíte z povolených potravin. Všechna jídla jsou hygienicky zabalena do praktických samostatných porcí, nemusíte odebírat jídlo odměrkou, abyste měli vhodné porce na cesty nebo do kanceláře. Hubnutí nebylo nikdy jednodušší. Kdykoliv během nízkosacharidové diety MyKETO můžete využít rady výživového poradce nebo se objednat na diagnostiku na InBody do našeho Poradenského centra v Brně.

Kaše kapučíno: 8,4 g sacharidů
Koktejl bílá čokoláda: 10 g sacharidů
Oběd: vlastní
Koktejl čokoláda: 10 g sacharidů
Polévka hrášková: 10 g sacharidů
Denní příjem sacharidů ve 4 jídlech MyKETO: 38,4 g, průměrná hodnota sacharidů: 9,6 g

CO 2. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO M ZAHRNUJE?

Úspěšně jste prošli první fází MyKETO nízkosacharidové diety s programem M, gratulujeme! Během prvních 10 dní jste krásně nastartovali proces ketózy, vaše tělo si přivyklo na využívání vlastních tuků jako zdroje energie. Druhá fáze M programu vás pohodlně udrží v ketóze dalších 10 dnů.

 

*Obsah sacharidů, příklad jídelníčku 4x jídlo MyKETO:

Během druhé fáze hubnutí programem M budete jíst 4x denně jídlo MyKETO a 1x vlastní oběd. Druhá fáze hubnutí vás bude bavit, v této fázi se sami postaráte pouze o jedno denní jídlo (oběd), zbývající denní chody vám pokryjí proteinová jídla MyKETO. V této fázi budete pokračovat v účinném spalování vlastních tukových zásob, díky probíhající ketóze. Z toho důvodu je důležité pravidelné stravování, bez přidávání dalších nežádoucích sacharidů. Oběd si připravíte z bílkovin (maso, ryby, tofu, vajíčka), zdravých tuků (olivový olej, avokádový olej, dýňový olej, máslo) a zelené nebo bílé zeleniny (saláty, okurka, cuketa, špenát, květák, brokolice apod.). Zeleninu můžete konzumovat buď syrovou nebo tepelně upravenou. Povolené potraviny pro tuto fázi najdete zde.

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Během druhé fáze hubnutí programem M je stále důležité držet nízké množství sacharidů. Vyhýbejte se proto jakýmkoli dalším přidaným sacharidům, které by vám mohly zabrzdit hubnutí. Stále do jídelníčku nezařazujte pečivo, přílohy (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky nebo hranolky), slazené nápoje, sladkosti a alkohol. Pokud se alkoholu nechcete vzdát, volte nápoje, které vám nezastaví hubnutí, alkohol pijte v malém množství.

POVOLENÉ POTRAVINY

Vhodné potraviny pro 2. fázi, pro udržení v ketóze naleznete zde.

POKRAČUJTE V HUBNUTÍ NAVAZUJÍCÍ 3. FÁZÍ PROGRAMU MYKETO M

Pokračujte v hubnutí a cíl máte na dosah. S keto dietou MyKETO to půjde snadno a bez hladovění. Po úspěšné 2. fázi, navážete pokračovacím balíčkem MyKETO M 3. fáze, proberte šatník a vyzkoušejte menší velikosti.

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

 (* archiv MyKeto)

Nejprodávanější

Keto dieta M na 10 dní 2. fáze mírná nadváha 40 jídel
2 709 Kč –11 %
Původně: 2 709 Kč  (–11 %)
2 401 Kč

Cena

24012402
124012402

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keto dieta M na 10 dní 2. fáze mírná nadváha 40 jídel
2 401 Kč
2 709 Kč (–11 %)
Skladem

Nízkosacharidová dieta MyKETO M na 10 dní ➤ 40 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem M při mírné nadváze....

MK3211
1 položek celkem