2. FÁZE programu XL

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_4x_denne_myketo pictogram_akce

Keto dieta MyKETO XL na 21 dní ➤ 84 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem XL při vyšší nadváze. Balíček je určený pro pokračování hubnutí v ketóze, po skončení XL 1. fáze. Pro pokračování v hubnutí na tento balíček navazuje 3. fáze redukce hmotnosti keto dietním programem MyKETO XL.

CO 2. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO XL ZAHRNUJE?

Máte za sebou první fázi MyKETO diety s programem XL, gratulujeme! Během prvních třech týdnů jste krásně nastartovali proces ketózy, vaše tělo si přivyklo na využívání vlastních tuků jako zdroje energie. Druhá fáze XL programu vás pohodlně udrží v ketóze dalších 21 dnů.

co a kdy jíst béhem 2 fáze hubnutí myketo dietou

Během druhé fáze hubnutí programem XL budete jíst 4x denně jídlo MyKETO a 1x vlastní oběd. Druhá fáze hubnutí je velmi oblíbená, v této fázi se sami postaráte pouze o jedno denní jídlo (oběd), zbývající denní chody vám pokryjí proteinová jídla MyKETO. V této fázi budete pokračovat v účinném spalování vlastních tukových zásob, stále se budete udržovat v ketóze, proto je důležité pravidelné stravování, bez přidávání dalších sacharidů. Oběd si připravíte z bílkovin (maso, ryby, tofu, vajíčka), zdravých tuků (olivový olej, avokádový olej, dýňový olej, máslo) a zelené nebo bílé zeleniny (saláty, okurka, cuketa, špenát, květák, brokolice apod.). Zeleninu můžete konzumovat buď syrovou nebo tepelně upravenou. Povolené potraviny pro tuto fázi najdete zde.

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Během druhé fáze hubnutí programem XL je stále důležité držet množství sacharidů na uzdě. Vyhněte jakýmkoli dalším přidaným sacharidům. Stále se vyhýbejte pečivu, přílohám (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky, hranolky), sladkým nápojům, sladkostem a alkoholu.

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(*archiv MyKeto)

Nejprodávanější

Keto dieta XL 21 dní 2. fáze balíček na hubnutí 84 jídel
5 305 Kč –6 %
Původně: 5 305 Kč  (–6 %)
4 940 Kč

Cena

49404941
149404941

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keto dieta XL 21 dní 2. fáze balíček na hubnutí 84 jídel
4 940 Kč
5 305 Kč (–6 %)
Skladem

Keto dieta MyKETO XL na 21 dní ➤ 84 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem XL při vyšší nadváze. Balíček je určený pro...

MK3219
1 položek celkem