1. FÁZE programu M

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_5x_denne_myketo pictogram_akce

Nízkosacharidová dieta MyKETO M na 10 dní ➤ 50 nízkosacharidových proteinových jídel pro 1. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem M při mírné nadváze. Balíček určený pro nastartování ketózy a pohodlnou redukci hmotnosti během prvních 10 dní keto diety. Pro pokračování v hubnutí na tento balíček navazuje 2. fáze hubnutí keto dietním programem MyKETO M.

Hubnutí snadno a pohodlně bez hladovění a jojo efektu. MyKETO M nízkosacharidová dieta 1. fáze, představuje kompletní denní menu, pro redukci hmotnosti při mírné nadváze – BMI 25-30. Velké porce jídel 40-55 gramů vás spolehlivě zasytí na dlouhou dobu. Všechna keto jídla v balíčku jsou precizně zabalena v samostatných porcích, vaše jídlo máte vždy po ruce a pod kontrolou. Počítání kalorií, složité dávkování, přidávání tablet s příchutěmi? Nic takového u nás nenajdete, pohodlné hubnutí je u nás samozřejmostí. Ryze česká nízkosacharidová dieta MyKETO M 1. fáze na 10 dní, 50 porcí vám spolehlivě nastartuje metabolizmus pro snadné hubnutí. První výsledky uvidíte velmi brzy. Většinou již po prvním týdnu uvidíte rozdíl, což vás jistě potěší. Pojďte do toho naplno s profesionály na hubnutí. Poradenské centrum v Brně. V MyKETO sázíme pouze na kvalitu! MyKeto dieta se neustále vyvíjí a zlepšu. Jsou použity jen nejkvalitnější suroviny, proto jsou jídla úplně bez palmového oleje nebo GMO surovin, nezdravým sladidlům (Aspartam, acesulfam K, cyklamáty) a nejsou použité ani umělé zvýrazňovače chuti (glutamát). Velké porce plné bílkovin vás zasytí a udrží svalovou hmotu. Nepotřebujete nic vážit, nic počítat ani nic doplňovat! MyKETO je plnohodnotná náhrada stravy, proto nemusíte mít obavy, že vašemu tělu bude něco chybět. V každém MyKETO jídle budete mít dostatek všech důležitých vitamínů, minerálů a vlákniny!

KLÍČOVÉ INFORMACE O BALÍČKU MYKETO M 1. FÁZE:

 • Pro koho je balíček vhodný: pro ženy i pro muže s BMI 25-30
 • Počet dní diety: 10 dnů
 • Počet porcí jídel: 50 jídel
 • Hmotnost porce: 40-55 gramů
 • Počet porcí na den: 5 porcí denně
 • Obsah sacharidů: průměrně 11 g sacharidů na porci*
 • 5x jídlo MyKETO denně = celodenní náhrada stravy = 100% vitamínů, minerálů, vlákniny a bílkovin
 • Výměna příchutí je možná: do poznámky v posledním kroku objednávky uveďte přesný počet a název jídel, která chcete vyměnit a uveďte vámi vybrané příchutě, rádi vám vyjdeme vstříc!
*Obsah sacharidů, příklad jídelníčku 5x jídlo MyKETO:
 • Kaše čokoládová: 8,7 g sacharidů
 • Koktejl jahoda-vanilka: 10 g sacharidů
 • Těstoviny s boloňskou omáčkou: 13 g sacharidů
 • Koktejl kapučíno: 10 g sacharidů
 • Bramboráčky: 7,6 g sacharidů
  Celkový denní příjem sacharidů: 49,3 g, průměrná hodnota sacharidů: 9,86 g

CO 1. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO M ZAHRNUJE?

Během první fáze hubnutí s programem MyKETO M úspěšně nastartujete proces ketózy, začnete hubnout podkožní i útrobní tuky. Díky Enzymu v balení si lépe přivyknete na nízkosacharidovou low carb stravu a bezproblémově tak zvládnete prvních 10 dní vaší keto diety.

Během první fáze hubnutí programem M budete jíst 5x jídlo MyKETO. Důležité je, zcela vyloučit z jídelníčku jakékoliv další sacharidy. Už jeden malý dortík nebo sladká limonáda může totiž vaši ketózu zastavit a přerušit tak hubnutí. Nezapomínejte, že i ovoce je plné sacharidů (mezi ovoce s vysokým obsahem sacharidů patří například liči nebo fíky).

Co a kdy jíst během keto diety MyKETO

Bojíte se, že nebudete mít dostatek vitamínů a minerálů? Nemusíte. MyKETO je certifikovaná plnohodnotná náhrada stravy. 5x denně jídlo MyKETO pokrývá 100 % denní referenční dávky vitamínů, minerálů a stopových prvků, které vaše tělo nezbytně potřebuje.

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Alkohol, sladkosti, sladidla s obsahem cukru (med, javorový sirup apod.), přílohy (rýže, těstoviny, brambory). Kompletní přehled naleznete zde.

POVOLENÉ POTRAVINY

Během první fáze hubnutí s programem M jíte výhradně MyKETO jídla. O nic se nemusíte starat, vašemu tělu s celodenní náhradou stravy MyKETO dodáte všechno to, co potřebuje.

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(*foto - archiv MyKeto)

Nejprodávanější

Keto dieta M na 10 dní 1. fáze mírná nadváha 50 jídel
3 299 Kč –24 %
Původně: 3 299 Kč  (–24 %)
2 499 Kč

Cena

24992500
124992500

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keto dieta M na 10 dní 1. fáze mírná nadváha 50 jídel
2 499 Kč
3 299 Kč (–24 %)
Skladem

Nízkosacharidová dieta MyKETO M na 10 dní ➤ 50 nízkosacharidových proteinových jídel pro 1. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem M při mírné nadváze. Balíček určený pro...

MK3210
1 položek celkem