Nyní probíhá velké LETNÍ SLEVY

2. FÁZE programu L

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_4x_denne_myketo pictogram_akce

MyKETO low carb dieta L na 14 dní ➤ 56 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem L při střední nadváze. Balíček je určený pro pokračování hubnutí v ketóze, po skončení kroku L 1. fáze. Pro pokračování v hubnutí na tento balíček navazuje 3. fáze redukce hmotnosti keto dietním programem MyKETO L.

CO 2. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO L ZAHRNUJE?

Máte za sebou první fázi MyKETO diety s programem L, gratulujeme! Během prvních dvou týdnů jste krásně nastartovali proces ketózy, vaše tělo si přivyklo na využívání vlastních tuků jako zdroje energie. Druhá fáze L programu vás pohodlně udrží v ketóze dalších 14 dnů.

Během druhé fáze hubnutí programem L budete jíst 4x denně jídlo MyKETO a 1x vlastní oběd. Druhá fáze hubnutí vás bude bavit, v této fázi se sami postaráte pouze o jedno denní jídlo (oběd), zbývající denní chody vám pokryjí proteinová jídla MyKETO. V této fázi budete pokračovat v účinném spalování vlastních tukových zásob, díky probíhající ketóze. Z toho důvodu je důležité pravidelné stravování, bez přidávání dalších nežádoucích sacharidů. Oběd si připravíte z bílkovin (maso, ryby, tofu, vajíčka), zdravých tuků (olivový olej, avokádový olej, dýňový olej, máslo) a zelené nebo bílé zeleniny (saláty, okurka, cuketa, špenát, květák, brokolice apod.). Zeleninu můžete konzumovat buď syrovou nebo tepelně upravenou. Povolené potraviny pro tuto fázi najdete zde.

co a kdy jíst béhem 2 fáze hubnutí myketo dietou

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Během druhé fáze hubnutí programem L je stále důležité držet množství sacharidů na uzdě. Vyhněte jakýmkoli dalším přidaným sacharidům. Stále se vyhýbejte pečivu, přílohám (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky nebo hranolky), sladkým nápojům, sladkostem a nejlépe i alkoholu.

POVOLENÉ POTRAVINY

Vhodné potraviny pro 2. fázi, pro udržení v ketóze naleznete zde.

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(*archiv MyKeto)

Nejprodávanější

Keto dieta L 14 dní MyKeto 2. fáze rychlé hubnutí 56 jídel
3 159 Kč

MyKETO low carb dieta L na 14 dní ➤ 56 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem L při střední nadváze. Balíček je...

Kód: MK3215
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení