2. FÁZE programu L

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_4x_denne_myketo pictogram_akce

MyKETO low carb dieta L na 14 dní ➤ 56 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem L při střední nadváze. Balíček je určený pro pokračování hubnutí v ketóze, po skončení kroku L 1. fáze. Pro pokračování v hubnutí na tento balíček navazuje 3. fáze redukce hmotnosti keto dietním programem MyKETO L.

CO 2. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO L ZAHRNUJE?

Máte za sebou první fázi MyKETO diety s programem L, gratulujeme! Během prvních dvou týdnů jste krásně nastartovali proces ketózy, vaše tělo si přivyklo na využívání vlastních tuků jako zdroje energie. Druhá fáze L programu vás pohodlně udrží v ketóze dalších 14 dnů.

Během druhé fáze hubnutí programem L budete jíst 4x denně jídlo MyKETO a 1x vlastní oběd. Druhá fáze hubnutí vás bude bavit, v této fázi se sami postaráte pouze o jedno denní jídlo (oběd), zbývající denní chody vám pokryjí proteinová jídla MyKETO. V této fázi budete pokračovat v účinném spalování vlastních tukových zásob, díky probíhající ketóze. Z toho důvodu je důležité pravidelné stravování, bez přidávání dalších nežádoucích sacharidů. Oběd si připravíte z bílkovin (maso, ryby, tofu, vajíčka), zdravých tuků (olivový olej, avokádový olej, dýňový olej, máslo) a zelené nebo bílé zeleniny (saláty, okurka, cuketa, špenát, květák, brokolice apod.). Zeleninu můžete konzumovat buď syrovou nebo tepelně upravenou. Povolené potraviny pro tuto fázi najdete zde.

co a kdy jíst béhem 2 fáze hubnutí myketo dietou

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Během druhé fáze hubnutí programem L je stále důležité držet množství sacharidů na uzdě. Vyhněte jakýmkoli dalším přidaným sacharidům. Stále se vyhýbejte pečivu, přílohám (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky nebo hranolky), sladkým nápojům, sladkostem a nejlépe i alkoholu.

POVOLENÉ POTRAVINY

Vhodné potraviny pro 2. fázi, pro udržení v ketóze naleznete zde.

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(*archiv MyKeto)

Nejprodávanější

Keto dieta L 14 dní 2. fáze rychlé hubnutí 56 jídel
3 653 Kč –6 %
Původně: 3 653 Kč  (–6 %)
3 399 Kč

Cena

33993400
133993400

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keto dieta L 14 dní 2. fáze rychlé hubnutí 56 jídel
3 399 Kč
3 653 Kč (–6 %)
Skladem

MyKETO low carb dieta L na 14 dní ➤ 56 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem L při střední nadváze. Balíček je...

MK3215
1 položek celkem