Nyní probíhá velké LETNÍ SLEVY

Nová nízkokalorická dieta nuMe vaše nové JÁ !

 logo nuMe2

Nemusíte být výjimeční, aby jste začali, ale potřebujete začít, aby jste se stali výjimečnými.

Začněte s nuMe už dnes!

nuMe je prvním krokem k vašemu novému JÁ. nuMe je vyvinuté lékaři, osobními trenéry, výživovými poradci a poradkyní životního stylu. nuMe je určené pro moderní ženy, které se usilují o kompletní změnu ve svém životě a zdraví, mysl a tělo kladou na první místo. Nezáleží, na kterém stupni cesty k vytoužení postavě se momentálně nacházíte, nuMe vám pomůže k sebevědomému rozhodnutí, které je důležité k udržení optimální váhy a umocní zdravý životný styl.
IMG_20190604_125935

 Vašim cílem by měla být dlouhodobá změna životního stylu. Dlouhodobá změna životního stylu se skládá z vícero oblastí, na které se třeba zaměřovat. Naše zkušenosti ukazují, že 50 % úspěchu tvoří váš psychologický aspekt, který zasahuje hlouběji do vašeho chování a návyky z minulosti. Pokud jste schopní změnit tyto návyky a  vaše chování, tak jste na poloviční cestě k vašim stanoveným cílům. Dalších 40 % tvoří správné stravovací návyky, co představuje dlouhodobou změnu. Nechceme, aby jste o nuMe výživovém plánu uvažovali jako o dietě, ale jako o životním stylu, který vám pomůže zvyknout si na 6 malých porcí jídla denně. Posledních 10% tvoří fyzická aktivita, která přispívá k dobré náladě, formování a zpevnění těla a jeho kritických partií, na které se chcete zaměřit. Nemusíte být výjimeční, aby jste začali, ale potřebujete začít, aby jste se stali výjimečnými. Začněte s nuMe už dnes!

VLCD je zkratka pro Very Low Calorie Diet, což znamená velmi nízkokalorickou dietu. Velmi nízkokalorická dieta je výživový plán, který je velice účinný a ověřený ve více než 50 klinických studiích. nuMe výživový plán sestavený z 6 jídel denně (dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem) je velmi nízkokalorická dieta. Legislativa v oblasti velmi nízkokalorické diety je velmi přísná a zabezpečuje, že uživatelé těchto výživových plánů přijmou 100% vitamínů, minerálů a živin, které tělo denně potřebuje – s minimem kalorií. Podle zákona velmi nízkokalorická dieta může obsahovat mezi 450 – 800 kcal denně. S pravidelným konzumováním nuMe stravy jste schopné udržet si stabilní hladinu cukru v krvi a vaše tělo dostane 100% vitamínů, minerálů a živin, které potřebuje při zdravém, účinném a bezpečném hubnutí. Konzumací 6 malých porcí denně si vytváříte nový dlouhodobý návyk.

vitamin

nuMe dietní nápoje, dietní polévka a dietní tyčinky s  kolagenem jsou inovativním řešením výživy a krásy navržené lékaři, osobními trenéry a výživovými poradci na úspěšné zvládnutí  středně těžké a těžké obezity. nuMe dietní strava je  vytvořená pro novodobé moderní ženy, které se nebojí celkové proměny. Obsahuje všechny vitamíny, minerály a jiné nevyhnutné živiny, které vaše tělo potřebuje  při zdravém hubnutí. nuMe výživový plán může být použitý jako úplná náhrada stravy při velmi nízkokalorické dietě (< 800 kcal).

Vyvinutý lékaři, osobními trenéry, výživovými poradci za účelem podpory zdraví a krásy. nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem kombinují účinný úbytek hmotnosti se zaměřením na celkovou dlouhodobou změnu stravovacích návyků. NuMe je ideální volbou pro všechny moderní ženy.

 

nume 1 22

 

Denní menu se skládá ze 6 menších porcí, které vám pomohou přizpůsobit se  úplně novému způsobu stravování, který stáhne váš žaludek, tím nuMe dietní strava s kolagenem nadobro změní  vaše stravovací návyky. Kolagen, přidaný do těchto produktů, přispívá během diety k obnovení pevnosti a pružnosti pokožky. Kdykoliv se rozhodnete vrátit k běžnému stravování, bude pro vás mnohem jednodušší kontrolovat si denní dávku jídla a udržovat si optimální váhu.

Jste připravené na nový začátek už dnes?

nuMe dietní nápoje, polévka a tyčinky s kolagenem:

• mohou Vám pomoc zhubnout až 9 kg za měsíc*, přičemž si vaše tělo užívá lahodnou chuť těchto produktů, 

• je to výborný způsob, jak se nakopnout k vybudovaní zdravějšího životního stylu – první výsledky jsou viditelné už po prvním týdnu, tím se posilní vaše motivace,  

• obsahuje všechny živiny důležité pro zdravé hubnutí a pouze 118 kcal v jedné porci,

• dokáže nahradit jakékoliv jídlo v průběhu dne za 58,- Kč za jednu porci,

• obsahuje kolagen na zvýšení elasticity pokožky, aby se předešlo její neestetickému ochabnutí během diety,

• je schválený organizací EFSA a prokazuje účinnost ve více než 50 klinických studiích,

• neobsahuje GMO, lepek, ani přidaný cukr a je vhodný pro diabetiky i vegetariány,  

 *Průměrný měsíční úbytek hmotnosti v klinických studiích byl 6-9 kg

Pro koho je vhodný?

nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem je určený všem lidem, kteří chtějí shodit nadbytečné kila a vychutnávat si zdravější životný styl. nuMe výživový plán není určený jako plnohodnotná náhrada stravy při velmi nízkokalorické dietě (< 800 kcal) pro děti, mladistvých, starší osoby, těhotné ženy a lidí s alergií na sóju nebo mléko.

Info_grafike-02 222

 

Použití

Všechno, co potřebujete na přípravu lahodných nápojů a polévky je porce nuMe dietních nápojů/ polévky s kolagenem důkladně smícháte s 250 – 300 ml vody ve stylovém nuMe šejkru / flašce na vodu. Šest porcí plnohodnotně zajistí vaše celodenní nutriční potřeby s ohledem na VLCD (velmi nízkokalorickou dietu)

priprava shakeru
 
 
 Odkaz na nabídku nuMe zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení