NuMe tyčinka kokosová (6 porcí)

25 hodnocení

Tyčinka nuMe Coconut Crunch Slim je vynikající křupavá konzistence dietní tyčinky s kolagenem s lahodnou chutí kokosu. Může být prvním krokem k vašemu novému vzhledu. Nechte se vést k lepším stravovacím návykům a zdraví. Tyčinka s kokosem byla navržená tak, aby potlačila vaše nízké sebevědomí a s tím spojené zdravotní problémy. Obsahuje optimální kombinaci živin, všech vitamínů, minerálů a vlákniny, které vaše tělo potřebuje s přídavkem kolagenu pro lepší vzhled kůže.

 

399 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
9.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 843
NuMe tyčinka kokosová (6 porcí)
25 hodnocení
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Působíme už od roku 2018
Působíme už
od roku 2018
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Jste připravené na nový začátek už dnes?

nuMe dietní tyčinka s kolagenem kokosová:

  • může vám pomoct zhubnout až 9 kg za měsíc* s pocitem uklidňující chutě domova,
  • je to výborný způsob, jak nastartovat nový začátek a k zdravějšímu životnímu stylu – první výsledky jsou viditelné už po prvním týdnu, tím se posilní vaše motivace, 
  • obsahuje všechny živiny důležité pro zdravé hubnutí a pouze 136 kcal v jedné porci,
  • dokáže nahradit jakékoliv jídlo v průběhu dne za ??? Kč za jednu porci,
  • obsahuje kolagen na zvýšení elasticitu pokožky, aby se předešlo jejímu neestetickému ochabnutí během diety,
  • je schválený organizací Evropským úřadem pro bezpečnost potravin a prokazuje účinnost ve více než 50 klinických studiích, je vhodný pro diabetiky a vegetariány

 

Jak to funguje?

nuMe dietní kokosová tyčinka s kolagenem je inovativním výživovým řešením speciálně vytvořeným pro úspěšné zvládnutí středně těžké a těžké obezity. Plná vitamínů, minerálů a nezbytných živin, které vaše tělo potřebuje při zdravém hubnutí, může byť použitá jako plnohodnotná náhrada stravy při velmi nízkokalorické dietě (< 800 kcal).

nuMe dietní kokosová tyčinka byla vyvinutá lékaři,  s kolagenem, vyvinutá lékaři, osobními trenéry, výživovými poradci za účelem podpory zdraví a krásy, spojuje  efektivní hubnutí s uklidňující chutí domova, čím vytváří jedinečnou možnost pro moderní ženu.

Denní menu obsahuje 6 malých porcí, které vám pomohou přizpůsobit se úplně novému způsobu stravování a k zmenšení žaludku. nuMe dietní tyčinka s kokosem změní nadobro vaše stravovací návyky. Kdykoliv se rozhodnete vrátit k původnímu způsobu stravování, bude pro vás o mnoho lehčí omezit velikost porcí a udržet si zdravou hmotnost.

Se svojí vysokou nutriční hodnotou, nízkým počtem kalorií a dostatečným množstvím proteinu vám pomůže udržet si svalovou hmotu. nuMe dietní tyčinka s kokosem dokáže nahradit kterékoliv z každodenních jídel, což vám pomůže stát se štíhlejší, zdravější a šťastnější.Pro koho je  vhodný?

nuMe dietní tyčinka s kokosem a s kolagenem je určená všem milovníkům kokosu, kteří chtějí shodit nadbytečné kila a užívat si zdravější životný styl. Produkt není určený dětem, mladistvým, starším osobám, těhotným ženám a lidem s alergií na sóju anebo mléko.

Info_grafike-02 222

 

UPOZORNĚNÍ:

Během diety je nutné vypít velké množství vody, nejlépe 2-3 litry denně. Potraviny by neměly používat těhotné ženy a kojící matky, děti, mládež a starší osoby. Přípravek není vhodný pro osoby s alergiemi na určité potraviny (sója, mléko, lepek **). Nutriční požadavky jsou plně pokryty konzumací 6 porcí produktu denně, a proto se používají jako jediný zdroj výživy. Je velmi důležité, abyste konzumovali všech 6 porcí denně. Přípravek se nedoporučuje pro jiné účely, jako je kontrola dietní obezity.

* * nuMe dietní tyčinka Coconut Crunch obsahuje lepek a není vhodná pro pacienty s celiakií.

 

nume 1 22


 

 

1 porce (35 g)

100 g

*210 g

KJ/Kcal

570/136

1629/390

3421/819

Bílkoviny

12 g

34 g

71,4 g

Sacharidy

9,2 g

26 g

54,6 g

- Z toho cukry

1,5 g

4,2 g

8,82 g

Tuky

6,3 g

18 g

37,8 g

- Z toho nasycené mastné kyseliny

3,7 g

11 g

23,1 g

Vláknina

4,5 g

13 g

27,3 g

Sůl 0,38 g 1,1 g 2,31 g