NuMe tyčinka kokosová (6 porcí) expertce 11/23

25 hodnocení

EXPIRACE 11/23

Tyčinka nuMe Coconut Crunch Slim je vynikající křupavá konzistence dietní tyčinky s kolagenem s lahodnou chutí kokosu. Může být prvním krokem k vašemu novému vzhledu. Nechte se vést k lepším stravovacím návykům a zdraví. Tyčinka s kokosem byla navržená tak, aby potlačila vaše nízké sebevědomí a s tím spojené zdravotní problémy. Obsahuje optimální kombinaci živin, všech vitamínů, minerálů a vlákniny, které vaše tělo potřebuje s přídavkem kolagenu pro lepší vzhled kůže.

 

standardní cena: 399 Kč –87 % 50 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 843
NuMe tyčinka kokosová (6 porcí) expertce 11/23
25 hodnocení
coconut crunch tyčinka
399 Kč –87 %

Detailní popis produktu

Jste připravené na nový začátek už dnes?

nuMe dietní tyčinka s kolagenem kokosová:

  • může vám pomoct zhubnout až 9 kg za měsíc* s pocitem uklidňující chutě domova,
  • je to výborný způsob, jak nastartovat nový začátek a k zdravějšímu životnímu stylu – první výsledky jsou viditelné už po prvním týdnu, tím se posilní vaše motivace, 
  • obsahuje všechny živiny důležité pro zdravé hubnutí a pouze 136 kcal v jedné porci,
  • dokáže nahradit jakékoliv jídlo v průběhu dne za ??? Kč za jednu porci,
  • obsahuje kolagen na zvýšení elasticitu pokožky, aby se předešlo jejímu neestetickému ochabnutí během diety,
  • je schválený organizací Evropským úřadem pro bezpečnost potravin a prokazuje účinnost ve více než 50 klinických studiích, je vhodný pro diabetiky a vegetariány

 

Jak to funguje?

nuMe dietní kokosová tyčinka s kolagenem je inovativním výživovým řešením speciálně vytvořeným pro úspěšné zvládnutí středně těžké a těžké obezity. Plná vitamínů, minerálů a nezbytných živin, které vaše tělo potřebuje při zdravém hubnutí, může byť použitá jako plnohodnotná náhrada stravy při velmi nízkokalorické dietě (< 800 kcal).

nuMe dietní kokosová tyčinka byla vyvinutá lékaři,  s kolagenem, vyvinutá lékaři, osobními trenéry, výživovými poradci za účelem podpory zdraví a krásy, spojuje  efektivní hubnutí s uklidňující chutí domova, čím vytváří jedinečnou možnost pro moderní ženu.

Denní menu obsahuje 6 malých porcí, které vám pomohou přizpůsobit se úplně novému způsobu stravování a k zmenšení žaludku. nuMe dietní tyčinka s kokosem změní nadobro vaše stravovací návyky. Kdykoliv se rozhodnete vrátit k původnímu způsobu stravování, bude pro vás o mnoho lehčí omezit velikost porcí a udržet si zdravou hmotnost.

Se svojí vysokou nutriční hodnotou, nízkým počtem kalorií a dostatečným množstvím proteinu vám pomůže udržet si svalovou hmotu. nuMe dietní tyčinka s kokosem dokáže nahradit kterékoliv z každodenních jídel, což vám pomůže stát se štíhlejší, zdravější a šťastnější.Pro koho je  vhodný?

nuMe dietní tyčinka s kokosem a s kolagenem je určená všem milovníkům kokosu, kteří chtějí shodit nadbytečné kila a užívat si zdravější životný styl. Produkt není určený dětem, mladistvým, starším osobám, těhotným ženám a lidem s alergií na sóju anebo mléko.

Info_grafike-02 222

 

UPOZORNĚNÍ:

Během diety je nutné vypít velké množství vody, nejlépe 2-3 litry denně. Potraviny by neměly používat těhotné ženy a kojící matky, děti, mládež a starší osoby. Přípravek není vhodný pro osoby s alergiemi na určité potraviny (sója, mléko, lepek **). Nutriční požadavky jsou plně pokryty konzumací 6 porcí produktu denně, a proto se používají jako jediný zdroj výživy. Je velmi důležité, abyste konzumovali všech 6 porcí denně. Přípravek se nedoporučuje pro jiné účely, jako je kontrola dietní obezity.

* * nuMe dietní tyčinka Coconut Crunch obsahuje lepek a není vhodná pro pacienty s celiakií.

 

nume 1 22


 

 

1 porce (35 g)

100 g

*210 g

KJ/Kcal

570/136

1629/390

3421/819

Bílkoviny

12 g

34 g

71,4 g

Sacharidy

9,2 g

26 g

54,6 g

- Z toho cukry

1,5 g

4,2 g

8,82 g

Tuky

6,3 g

18 g

37,8 g

- Z toho nasycené mastné kyseliny

3,7 g

11 g

23,1 g

Vláknina

4,5 g

13 g

27,3 g

Sůl 0,38 g 1,1 g 2,31 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: