4-Týdenní nuMe dietní balíček - mix - intenzivní hubnutí + shaker nuMe + spalovač tuku nuMe zdarma

16 hodnocení

+ shaker nuMe + spalovač tuku nuMe zdarma

Zabalený s dostatkem nízkokalorických jídel (168 porcí - 168 porcí jídla). 4 týdenní nuMe dietní balíček - mix - INTENZIVNÍ HUBNUTÍ je perfektní volba pro každého, kdo potřebuje rychle a účinně pomoc při hubnutí, během kterého si může užívat lahodné příchutě dietních nápojů a polívek podle vlastního výběru. Užívejte si tu nejchutnější změnu životního stylu, jako jste kdy zkusili!

 

 

standardní cena: 9 799 Kč –13 % 8 499 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Kód: NU017
4-Týdenní nuMe dietní balíček - mix - intenzivní hubnutí + shaker nuMe + spalovač tuku nuMe zdarma
16 hodnocení
4-Týdenní nuMe dietní balíček - mix - intenzivní hubnutí + shaker nuMe + spalovač tuku nuMe zdarma
Tip
ZDARMAZDARMA 9 799 Kč –13 %
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Působíme už od roku 2018
Působíme už
od roku 2018
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

JSTE PŘIPRAVENÉ NA NOVÝ ZAČÁTEK JIŽ DNES ?

 

4-týdenní nuMe dietní balíček - INTENZIVNÍ HUBNUTÍ:

je navržen tak, aby vám poskytl podporu 4-týdenního zdravého úbytku hmotnosti při velmi nízkokalorické dietě (< 800 kcal za den), s kterým můžete zhubnout až 9 kg* a nahradit celou vaší stravu po dobu 4 týdnů, nabízí volnost výběru zdravého životního stylu a požitek z výběru lehce kombinovatelných dietních nápojů, polívek a tyčinek podle vlastní chuti, nabízí dietní stravu a výživový doplněk na úbytek hmotnosti a udržení správné hladiny cholesterolu v krvi s organizácí EFSA,. * Průměrný 4-týdenní úbytek hmotnosti v klinických studiích: 6 – 9 kg 

 
CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD 4-týdenního nuMe  DIETNÍHO BALÍČKU?


Možnost užívat si své zdraví a životní styl, zhubnout pomocí vlastního výběru vyvážené nuMe stravy a produkty na hubnutí a krásu (s kolagenem), dietní balíček obsahuje vhodně zvolenou směs lahodné nízkokalorické stravy v různých příchutích a formách, které vám zaručí účinný a zdravý úbytek hmotnosti.

 

5x6 nume dietní nápoj s kolagenem francouzská vanilka
5x6 nume dietní nápoj s kolagenem čokoládový muffin
5x6 nume dietní nápoj s kolagenem borůvkovo-malinové nebe
6x6 nume dietní nápoj s kolagenem ranní cappuccino
7x6 nume dietní polévky s kolagenem zelenina ze zahrádky


* Může dojít k lehké obměně*

 
ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT, NEJEN své stravovací návyky!


Úbytek hmotnosti a přizpůsobení se zdravějšímu životnímu stylu není jen o přijímání menších porcí. Pokud opravdu chcete dosáhnout dlouhodobé a úspěšné výsledky, musíte změnit stravovací návyky, doplnit vyváženou stravu fyzickou aktivitou a udržovat si motivaci.
 

PRO KOHO JE VHODNÝ?


4-týdenní nuMe dietní balíček, je určený ženám, které trpí středně těžkými až těžkými problémy s nadváhou, aby se nadobro zbavili nadměrné hmotnosti a užívali si nový zdravější životní styl už v průběhu několika týdnů nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem, jako úplná náhrada stravy při velmi nízkokalorické dietě, nejsou určené starším osobám, dětem, těhotným a kojícím ženám a lidem s alergii na některé potraviny. Ovocné žvýkací bonbóny se nedoporučují lidem s těžkostmi při polykání a nebo nedostatečným příjmem tekutin kvůli riziku udušení. 20190616_184106