nuMe Dietní tortitos lupínky sýr nacho 30 g

5 hodnocení

Nechte se unést filmovými večery, prací nebo cestováním a dopřejte si nuMe Dietní tortitos lupínky s příchutí sýra nacho. Tyto lupínky jsou plné chuti a křupavosti a zároveň obsahují spoustu bílkovin, vlákniny a vitamínů. Navíc mají nízký obsah kalorií, takže vám pomohou shodit kila a cítit se dobře. 

69 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 276553
nuMe Dietní tortitos lupínky sýr nacho 30 g
5 hodnocení
Tortitos nacho flavor render3 1200x1200 px
1.FÁZE

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Protože každá porce má:

✓ pouze 117 kalorií,

✓ až 14 gramů bílkovin, což znamená, že přispějete k obnově svalů,

✓ pouze 5 gramů sacharidů, což je klíčové pro vaše zdraví a rychlejší pokrok v transformaci postavy,

✓ až 5 gramů vlákniny,

✓ pouze 0,4 g cukru 

✓ protože jsou pečený a ne smažený, mají pouze 3,7 g tuku na porci.

Ucítíte rozdíl a seznamte se s vaším novým spojencem, na cestě k vaší transformaci - nuMe Slim Chips Sour Cream & Onion s chutí zakysané smetany a cibule.

 

Ptáš se, jak je nuMe Dietní tortitos lupínky sýr nacho od ostatních?

Určitě se ptáš, jak se něco, co se obvykle považuje za zakázané, může postarat o tvou hezčí postavu. Prozradím ti tajemství: nuMe Dietní tortitos lupínky sýr nacho je navržen s důrazem na optimální kombinaci složek, které ti umožňují užívat si bez výčitek svědomí a podporují tě při dosahování tvých cílů.

Nejen kvůli výhodám jako jsou nízké kalorie, málo sacharidů, velký podíl bílkovin a vlákniny, ale také proto, že je to součást nuMe konceptu, který spojuje jen to nejlepší ze světa zdravé výživy a aktivního života.

Tímto způsobem tě podporuji ve všech oblastech tvého rozhodnutí poznat „novou sebe“, doplnit svůj jídelníček a užívat si zdravé a pestré stravy.

Zajímá tě, jak zařadit nuMe Dietní tortitos lupínky sýr nacho do svého nového způsobu života? Tady je odpověď:

Přestože je nuMe Dietní tortitos lupínky sýr nachoskutečnou revolucí ve světě chipsů, cena je celkom rozumná. NuMe Dietní tortitos lupínky sýr nacho může nahradit jakékoli jídlo. Ušetříš tak čas i peníze a zároveň si dopřeješ zdravý a chutný pamlsek.

A i když jsi diabetička, vegetariánka, citlivá na lepek nebo dokonce máš celiakii, můžeš si bez obav dopřát jeho lahodné požitky.

Protože pro mě hodně znamenáš. ❤︎

Baleno: 30 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: