Keto dieta S 7 dní 4. fáze pár kilo navíc 14 jídel

3 hodnocení
Proteinová dieta MyKETO S na 7 dní ➤ 14 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel určených pro 4. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem S. Balíček je vhodný pro pokračování hubnutí, po skončení S 3. fáze. Tato fáze je udržovací. Po skončení 4. fáze dietního plánu přejdete na běžnou stravu, dodržujte pravidelné stravovací návyky. Každé denní jídlo by mělo obsahovat dostatek kvalitních bílkovin pro udržení svalové hmoty a pocit nasycení.

 • ➤ Jídelníček zdarma
standardní cena: 826 Kč –4 % 788 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: MK3209
Keto dieta S 7 dní 4. fáze pár kilo navíc 14 jídel
3 hodnocení
Keto dieta S 7 dní 4. fáze pár kilo navíc 14 jídel
826 Kč –4 %

Detailní popis produktu

Česká proteinová dieta MyKETO S 4. fáze na 7 dní, 14 porcí. Prošli jste úspěšně prvními třemi fázemi hubnutí s dietním plánem S MyKETO. Nyní na vás čeká závěrečná, 4. fáze dietního programu MyKETO S. Během této udržovací fáze budete opět jíst pravidelně, tak jako v předchozích třech fázích. V posledním 4. kroku, byste měli zredukovat zbývající nepohodlná kila. Návyky upevněné v předešlých fázích nyní opravdu využijete a oceníte, čeká vás poslední týden lowcarb hubnutí, které vás doprovodí do vysněného cíle! Převážná část denního jídelníčku bude nyní ve vaší režii. Tři jídla denně si v této fázi již připravíte sami (snídaně, obědy a večeře). I nyní se můžete inspirovat našimi lowcarb recepty, aby i poslední fáze keto diety byla pro vás pohodlná. Jídla budete připravovat z povolených potravin. 4. fáze hubnutí s dietním plánem S, vám na týden zajistí dopolední a odpolední svačiny, vychutnáte si pravidelně proteinové koktejly nebo dezerty bez cukru, s dostatkem kvalitních bílkovin. Velké 40 gramové porce MyKETO jídel vás spolehlivě zasytí na dlouhou dobu. Všechna naše jídla jsou hygienicky balena v samostatných porcích, nemusíte odebírat jídlo odměrkou nebo s sebou nosit velké dózy, abyste měli oblíbené proteinové svačiny na cesty nebo do práce.

KLÍČOVÉ INFORMACE O BALÍČKU MYKETO S 4. FÁZE:
 • Pro koho je balíček vhodný: pro ženy i pro muže s BMI do 25
 • Počet dní diety: 7 dnů
 • Počet porcí jídel: 14 jídel
 • Hmotnost porce: 40 gramů
 • Počet porcí na den: 2 porce denně
 • Obsah sacharidů: průměrně 13 g sacharidů na porci
 • 2x jídlo MyKETO denně + vlastní snídaně, oběd a večeře, složené z bílkovin, zeleniny a zdravých tuků
 • Výměna příchutí je možná: do poznámky v posledním kroku objednávky uveďte přesný počet a název jídel, která chcete vyměnit a uveďte vámi vybrané příchutě, rádi vám vyjdeme vstříc.

CO BALÍČEK MYKETO DIETY S 4. FÁZE OBSAHUJE?
Balíček obsahuje 2 chutné svačiny na každý den, v této fázi si již 3 jídla (snídani, oběd a večeři) připravíte sami. V S balíčku fáze 4 na vás čeká: 14 dopoledních a odpoledních svačin. K balíčku vám zdarma přidáme i podrobný jídelníček.


CO 4. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO S ZAHRNUJE?
Tři fáze MyKETO diety s programem S jsou zdárně za vámi, gratulujeme! Jdete do posledního kroku, čeká vás poslední týden hubnutí. Během čtvrté fáze S programu MyKETO, oceníte nabité znalosti o zdravém stravovoání, které se vám budou hodit i po skončení dietního plánu MyKETO. Pravidelné intervaly ve stravování je pro vás snadné dodržovat, proto i nyní budete pohodlně hubnout se dvěma jídly MyKETO a vlastní snídaní, obědem a večeří. Jídelníček si doplníte o další potraviny, které v předchozích krocích byly zakázané. Při přípravě vlastních jídel se nechte inspirovat našimi low carb recepty, které pro vás pravidelně aktualizujeme. Čeká vás poslední týden hubnutí s námi. Pojďte do něj naplno.

ZAKÁZANÉ POTRAVINY
Během čtvrté fáze hubnutí programem S je stále důležité, abyste se vyhýbali jednoduchým cukrům. V této fázi můžete do jídelníču zařadit již luštěniny, batáty, některé druhy pečiva. Stále se ale vyhýbejte běžnému pečivu i klasickým přílohám (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky jsou v této fázi stále nevhodné), sladkým nápojům, sladkostem, fastfoodu. Alkohol vynechte nebo jej pijte v malém množství.

POVOLENÉ POTRAVINY
Během čtvrté fáze hubnutí s programem S jíte pouze 2 porce MyKETO jídel denně a přidáváte tři vlastní jídla – snídani, oběd a večeři, která si sami připravíte. Vhodné potraviny pro 4. fázi, naleznete zde.


PROČ HUBNOUT PRÁVĚ PROGRAMEM MYKETO?
 • Skvělá cena
  Cena oběda bez polévky obvykle překračuje 130 Kč. S polévkou, nápojem a malým spropitným již překročíte 250 Kč. Jedna porce MyKETO přitom stojí pouze 54 Kč! Za 270 Kč máte 5 porcí kvalitních nízkosacharidových jídel, která si můžete rozdělit i do několika dní.
 • Vyvinuto a vyrobeno v ČR
  MyKETO je dieta s výsledky! Ryze česká, proteinová dieta MyKETO pro rychlé a pohodlné hubnutí, bez jo-jo efektu a nadměrného cvičení. Vyvinutá a vyrobená v jihočeském kraji. Vyvážený dietní plán lahodných proteinových jídel, polévek a koktejlů vás dokonale zasytí a dodá vašemu tělu vše nezbytné. Celý proces výroby a také samotné výrobky neustále podléhají procesům kontroly a testování, aby naše jídla splňovala přísné kvalitativní a legislativní požadavky celodenní náhrady stravy.
 • Keto dieta pečlivě balená po porcích
  Proteinová jídla balíme pečlivě do samostatných porcí, abyste měli svůj dietní režim stále pod kontrolou a vždy po ruce. Starosti se správným dávkováním nebo přidáváním tablet s příchutí můžete rovnou hodit za hlavu. Potěší vás i široký výběr chutí, aby byl každý den pestrý a rozmanitý. S MyKETO hlad porazíte a udržíte si štíhlou linii hravě i během pracovní doby.
 • Porce až o 30% větší než většina konkurence
  Při porovnání s konkurencí doporučujeme vždy porovnat cenu za 1 gram jednotlivých proteinových jídel. Každý z prodejců keto diety má totiž stanovenou gramáž svých porcí jinak. Standardně se u konkurence pohybuje gramáž porcí proteinových jídel v rozmezí 25 g, 27 g nebo 30 gramů na porci. U nás v MyKETO mají porce běžně 40-55 gramů, což je až o 33 % více v porovnaní s porcí o hmotnosti 30 gramů. Větší porce vás více zasytí a vy tak nebudete hladovět i během náročnějšího dne.
 • Low carb keto jídla neustále vyvíjíme a zlepšujeme
  Keto dieta se neustále vyvíjí a zlepšuje všechna jídla k dokonalosti. Vývojový tým nelení a stále testuje nové možnosti zkvalitňování všech našich výrobků a výrobních postupů.
 • Žádné potíže s mícháním, jídla MyKETO jsou mimořádně praktická
  S MyKETO zaženete hlad kdykoliv budete chtít. Pohodlné do minutky v kanceláři i na cestách. Koktejly rychle rozmícháte v praktickém šejkru a proteinové kaše, polévky a hlavní jídla stačí zalít horkou vodou. Omelety, palačinky nebo bramboráčky si můžete pohodlně připravit i dopředu a do práce nebo na cesty je vzít například v krabičce.
 • MyKETO je plnohodnotná náhrada stravy s dostatkem proteinů, vlákniny, vitaminů a minerálů
  MyKETO je plnohodnotná celodenní náhrada stravy. Jaký je rozdíl mezi běžnými low carb jídly a plnohodnotnou náhradou stravy MyKETO? Mnohé keto nebo lowcarb diety je nutné doplňovat například o zeleninu a tuky, případně je nutné je ředit do mléka, tak aby splňovaly nároky na energii, vitamíny a vlákninu.

UPOZORNĚNÍ
 1. Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli – pohodlné regulaci vaší hmotnosti.
 2. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob.
 3. Proteinová jídla v balíčcích jsou vzájemně zaměnitelná.
 4. Během hubnutí s keto dietou MyKETO dbejte na dostatečný denní příjem tekutin. Denně byste měli vypít cca 2-2,5 litru vody nebo nízkoenergetických nápojů.
 5. Vzájemná kombinace proteinových potravin zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na celý den.
 6. Výsledky hubnutí jsou velmi individuální a nejsou zaručeny, vždy je nutné přesně dodržovat dietní plán, přihlédnout ke zdravotnímu stavu i pohybové aktivitě, míře stresového zatížení i vlastní motivaci. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, obraťte se naše výživové poradce, případně konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

 •  (*archiv MyKeto)Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: