Keto dieta M na 10 dní 4. fáze mírná nadváha 20 jídel

2 hodnocení
Nízkosacharidová dieta MyKETO M na 10 dní 4. fáze ➤20 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel určených pro 4. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem M při střední nadváze. Balíček je vhodný pro pokračování hubnutí, po skončení M 3. fáze. Tato fáze je udržovací. Po skončení 4. fáze dietního plánu přejdete na běžnou stravu, dodržujte pravidelné stravovací návyky. Každé denní jídlo by mělo obsahovat dostatek kvalitních bílkovin pro udržení svalové hmoty a pocit nasycení.
standardní cena: 1 529 Kč –5 % 1 451 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: MK3213
Keto dieta M na 10 dní 4. fáze mírná nadváha 20 jídel
2 hodnocení
Keto dieta M na 10 dní 4. fáze mírná nadváha 20 jídel
1 529 Kč –5 %

Detailní popis produktu

Ryze česká nízkosacharidová dieta MyKETO M 4. fáze na 10 dní, 20 porcí. První tři fáze hubnutí s vámi zvoleným dietním plánem M MyKETO máte úspěšně dokončené. Nyní na vás čeká závěrečná, 4. fáze nízkosacharidového hubnutí s programem MyKETO M. Během této udržovací fáze budete opět jíst pravidelně, tak jako v předchozích třech fázích. V posledním 4. kroku byste měli zhubnout zbývající nepohodlná kila. Návyky upevněné v předešlých fázích nyní opravdu využijete a oceníte. Čeká vás posledních 10 dní lowcarb hubnutí, které vás doprovodí do vysněného cíle! Tři jídla denně si v této fázi již připravíte sami (snídaně, obědy a večeře). Jídla budete připravovat z povolených potravin. 4. fáze hubnutí vám na 10 dní zajistí dopolední a odpolední svačiny, o které se nebudete muset starat, vychutnáte si pravidelně proteinové koktejly nebo dezerty bez cukru s dostatkem kvalitních bílkovin.

KLÍČOVÉ INFORMACE O BALÍČKU MYKETO M 4. FÁZE:
  • Pro koho je balíček vhodný: pro ženy i pro muže s BMI 25-30
  • Počet dní diety: 10 dnů
  • Počet porcí jídel: 20 jídel
  • Hmotnost porce: 40 gramů
  • Počet porcí na den: 2 porce denně
  • Obsah sacharidů: průměrně 13 g sacharidů na porci
  • 2x jídlo MyKETO denně + vlastní snídaně, oběd a večeře, složené z bílkovin, zeleniny a zdravých tuků
  • Výměna příchutí je možná: do poznámky v posledním kroku objednávky uveďte přesný počet a název jídel, která chcete vyměnit a uveďte vámi vybrané příchutě, rádi vám vyjdeme vstříc.

CO BALÍČEK MYKETO NÍZKOSACHARIDOVÉ DIETY M 4. FÁZE OBSAHUJE?
Balíček obsahuje 2 chutné svačiny na každý den, v této fázi si již 3 jídla (snídani, oběd a večeři) připravíte sami. V M balíčku fáze 4 na vás čeká: 20 dopoledních a odpoledních svačin.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: