Dub letní / Oak (22), 10 ml - Bachovy květové bio esence

Neohodnoceno
282 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení
Kód: BA47
Dub letní / Oak (22), 10 ml - Bachovy květové bio esence
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bio-Bachovky Dub letní / Oak, Bachovy květové bio esence o obsahu 10 ml v lékovce s dávkovačem
Bio-Bachovky Dub letní / Oak (22) je součástí sady pro terapeuty Bachovy terapie a patří do skupiny SMUTEK A ZOUFALSTVÍ : pomáhají znovu najít pohodu, štěstí.
Bachova květová esence Dub letní je určen pro silné a vytrvalé jedince, kteří přehlížejí svoji únavu, nemoci a strasti. Přepínají své síly, cítí se nepostradatelní, často jsou workoholiky. I při nemoci a vyčerpání běží a nedopřejí si odpočinku. Tito lidé potřebují dub, když ztrácejí vnitřní sílu a cítí únavu, eventuálně se hroutí. Tato esence jim navrací odolnost a sílu proti stresu. Přitom však je učí nepřepínat své síly a dopřát si odpočinku, když je to zapotřebí. Při malomyslnosti, zoufalství, depresi, přepracovanosti, dlouhodobém napětí, sklíčenosti, vyčerpanosti
Dávkování:

4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litrové lahve s nápojem a v průběhu dne upíjet. Jedno balení je dostatečné na jednu kúru. V začátku je možné i dávkování navýšit a postupně snižovat dle potřeby. Efekt a rychlost nástupu efektu je individuální. Esencí není možné se předávkovat.

Balení:

10 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování:

4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování).

Obsah:

10 ml

Návod k užívání:

4 kapky přidejte do jakéhokoliv nápoje, který momentálně pijete. Nebo si připravte nápoj na celý den (do ½ lahve nakapejte 12 kapek a v průběhu dne popíjejte. V krizových stavech podle potřeby užívejte 4 kapky častěji: nemůžete se předávkovat ani si vypěstovat závislost.
Délka užívání záleží na vás, zda potřebujete překonat krátkodobý či chronický stav.

Ostatní informace:

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obale (dna obalu u EAN kódu).
Výživové hodnoty: 100ml – 234 kcal 1 dávka (4 kapky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: