Šípkový - Rostlinný olej BIO, 50 ml

Neohodnoceno
471 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: BA341
Šípkový - Rostlinný olej BIO, 50 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Šípkový - Panenský rostlinný olej, 50 ml
Panenský rostlinný olej ALTHO šípkový je získáván lisováním za studena ze semínek šípků z růže šípkové divoce rostoucí v Chile.
Tento šípkový rostlinný olej je výjimečný pro své regenerační a hojivé schopnosti, které oceníme zejména v boji proti stárnutí nebo hojení jizev čerstvých i staršího původu.
Vysoký obsah antioxidantů je dalším přínosným efektem v boji proti stárnutí. Pro využití maximálních účinků doporučujeme používat v jeho čisté podobě. Je možné přidávat do pleťových krémů nebo olejů, kde si zachovává regenerační schopnosti. Plet navrací mlaidstvý vzhled.
Rostlinný panenský olej ALTHO ze šípků je vhodný k péči o pokožku v těhotenství, v období růstu nebo nabírání svalové hmoty jako prevence vzniku strií.
Šípkový panenský rostlinný olej obsahuje:

Rosa rubiginosa / RŮŽE ŠÍPKOVÁ BIO (Chile)*

Kvalita:

Lisování za studena

Návod k použití:

Použití samostatně: aplikujte přímo na čistou pleť místo obličejového krému nebo mléka a jemnou masáží vtírejte do pokožky.
Pro ředění esenciálních olejů nebo vlastní tvorbu kosmetických produktů, používejte rostlinný olej jako základ.
Využití v kuchyni: pár střiků do vybraného pokrmu.

Rostlinné oleje ALTHO:

Panenské ostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny , které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
Jsou lisováné za studena , kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

Rosa rubiginosa* - původ: Chile.
*rostliny použité pro destilaci pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: