Světlicový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Neohodnoceno
294 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
20.3.2024
Možnosti doručení
Kód: BA352
Světlicový - Rostlinný olej BIO, 100 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Světlicový - Panenský rostlinný olej, 100 ml
Panenský rostlinný olej ALTHO získávaný lisováním za studena ze světlice neboli bodláku také nazývané nepravý šafrán je vhodný do kuchyně i k péči o pleť.
Světlicový olej ALTHO obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin (zejména kyseliny linolové), vitaminu E a K. Doporučuje se zařazení do jídelníčku, můžete užívat ze lžičky nebo přidávat do pokrmů či salátů. Podílí se na snižování cholesterolu v krvi i jako prevence kardiovaskulárních onemocnění.
Vysoký obsah vitamínu E bojuje proti předčasnému stárnutí způsobeného vnějšími vlivy okolního prostředí - antioxidační efekt.
Světlicový rostlinný olej díky výživným, antioxidačním, podporujícím hojení schopností je vhodný k péči o pleť s rosaceou (růžovkou) nebo pokožce se sklonem výskytu vyrážky.
Světlicový panenský rostlinný olej obsahuje:

Carthamus tinctorius / SVĚTLICOVÝ BIO (Německo)*

Kvalita:

Lisování za studena

Návod k použití:

Použití samostatně: aplikujte přímo na čistou pleť místo obličejového krému nebo mléka a jemnou masáží vtírejte do pokožky.
Pro ředění esenciálních olejů nebo vlastní tvorbu kosmetických produktů, používejte rostlinný olej jako základ.
Využití v kuchyni: pár střiků do vybraného pokrmu nebo užívejte přímo ze lžičky.

Rostlinné oleje ALTHO:

Panenské ostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny , které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
Jsou lisováné za studena , kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

Carthamus tinctorius * - původ: Německo.
*rostliny použité pro výrobu pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: