Makadamiový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Neohodnoceno
336 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení
Kód: BA350
Makadamiový - Rostlinný olej BIO, 100 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Makadamiový - Panenský rostlinný olej, 100 ml
Panenský rostlinný olej ALTHO získávaný lisováním za studena z makadamiových ořechů je vhodný k ošetření zralé nebo narušené kůže.
Makadamiový olej ALTHO obsahuje kyselinu palmitoolejovou, vysoký obsah mononenasycených mastných kyselin - podílí se na udržení správné hladiny cholesterolu v krvi. Doporučuje se zařazení do zdravého jídelníčku jako důležitý doplněk stravy. I několik čajových lžiček denně.
Vysoký obsah vitamínu E bojuje proti předčasnému stárnutí způsobeného vnějšími vlivy okolního prostředí antioxidačním efektem.
Obsažená kyselina palmitoolejová je velice přínosná v péči o pleť v období menopauzy, kdy v pokožce tato kyselina ubývá. Jejím doplňováním zpomalujeme přirozený proces stárnutí.
Makadamiový rostlinný olej ALTHO má schopnost pronikat do hlubších vrstev kůže, je doporučován k masážím. Pravidelné masáže tímto olejem zlepšuje tok krv, pročišťují lymfatický systém. Restrukturalizuje narušená kožní vlákna (při popálenínách, prasknutí kůže, strie).
Makadamiový panenský rostlinný olej obsahuje:

Macadamia tetraphylla / MAKADAMOVÝ BIO (Keňa)*

Kvalita:

Lisování za studena

Návod k použití:

Použití samostatně: aplikujte přímo na čistou pleť místo obličejového krému nebo mléka a jemnou masáží vtírejte do pokožky.
Pro ředění esenciálních olejů nebo vlastní tvorbu kosmetických produktů, používejte rostlinný olej jako základ.
Využití v kuchyni: pár střiků do vybraného pokrmu nebo užívejte přímo ze lžičky.

Rostlinné oleje ALTHO:

Panenské ostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny , které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
Jsou lisováné za studena , kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

Macadamia tetraphylla* - původ: Keňa.
*rostliny použité pro výrobu pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: