THALGO Hyalu-Procollagene Intenzivní nápravné sérum na vrásky s kolegenem 30 ml

Neohodnoceno
Intenzivní nápravné sérum obsahuje vysokou koncentraci kyselin hyaluronových. Za 14 dnů vyhlazuje i hluboké vrásky a zanechává pleť hladkou.
2 430 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Kód: SETHVT19015
THALGO Hyalu-Procollagene Intenzivní nápravné sérum na vrásky s kolegenem 30 ml
Neohodnoceno
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Působíme už od roku 2018
Působíme už
od roku 2018
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Vysoká koncentrace kyselin hyaluronových je součástí intenzivního nápravného séra. Za 14 dnů viditelně redukuje i hluboké vrásky a dodává pleti hladkost.

Intenzivní nápravné sérum Thalgo Hyalu-Procollagene působí proti vráskám třemi způsoby. Má ve svém složení tři kyseliny hyaluronové a mořský pro-kolagen, které pleť ihned napínají, hladí vrásky a postupně je zevnitř vyplňují. Organický extrakt z vojtěškových semen zvyšuje buněčnou obnovu a podporuje syntézu kyseliny hyaluronové a kolagenu I. Sérum má dvojnásobnou koncentraci aktivních látek oproti krémům. Jeho textura je fluidní a lehká a snadno se vstřebává do pleti pro maximální účinek.

90%*: naměřená účinnost proti vráskám

Použití: ráno a večer na důkladně vyčištěnou pleť před použitím Hyalu-Procollagene gelového nebo bohatého krému.

Mořská expertní řada Hyalu-Procollagene je určena pro pleť s hlubokými vráskami. Pleť s věkem ztrácí přirozené hydratační faktory, klesá buněčná obnova a tvorba kolagenu a kyseliny hyaluronové. Vrásky se zhoršují a množí. Hyalu-Procollagene s trojicí kyselin hyaluronových a pro-kolagenem působí na třech úrovních pleti: na povrchu, v epidermis a v dermis. Pleť napínají, vyhlazují a zevnitř vyplňují.

Pleť je okamžitě napnutá a jemné linky zmizí díky kyselině hyaluronové o vysoké molekulární hmotnosti, která ji hydratuje. Kyselina hyaluronová se střední molekulární hmotností podporuje tvorbu epidermální kyseliny hyaluronové a buněčnou obnovu pro hladkou pleť. Kyselina hyaluronová o nízké molekulární hmotnosti a mořský pro-kolagen podněcují syntézu kolagenu I, III a IV a kyseliny hyaluronové pro postupné vyplnění hlubokých vrásek zevnitř. Produkty voní žensky, svěže a mořsky.

Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vrásky a stárnoucí pleť
Distribuce: CZ