THALGO Exception Marine Redensifying sérum pro obnovu hustoty pleti 30 ml

Neohodnoceno
Pokud chcete obnovit pevnost a objem pleti, zkuste intenzivní sérum pro ženy 50+. Toto sérum je inspirován mořskou biotechnologií a působí jako první mořský facelift. Zpevňuje a vyplňuje pleť, zlepšuje kontury obličeje a rozjasňuje pleť.
3 760 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Kód: SETHVT18003
THALGO Exception Marine Redensifying sérum pro obnovu hustoty pleti 30 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Intenzivní sérum pro ženy 50+, které vám pomůže získat pevnou a plnou pleť. Toto sérum je založen na mořské biotechnologii a funguje jako první mořský facelift. Posiluje a zvětšuje pleť, zdůrazňuje kontury obličeje a dodává pleti zářivost.

Thalgo Exception Marine Redensifying sérum zpevňuje a zjemňuje povislou pleť. Vytváří kontury obličeje a navrací pleti svěžest. Toto účinné, obohacené sérum má bohatou tekutou texturu a zvyšuje absorpci aktivních látek do pleti. Kromě patentovaného komplexu Marine Replenishment Complex® pro pevnost a hustotu, obsahuje i trojici pro osvěžení pleti: heřmánek lékařský (podpora buněčné obnovy), řasa chondrus crispus (proti glykaci, na zlepšení mikrocirkulace) a lékořice (vyrovnání pleti).

Thalgo Exception Marine řada je určená hlavně pro ženy nad 50 let, kdy je pokles pevnosti a hustoty pleti už zřetelný. V tomto věku pleť klesá, zvětšuje se oblast pod bradou, kvůli nedostatečné mikrocirkulaci pleť ztmavne, objevují se tmavé skvrny, pleť je suchá, ztenčená a jsou na ní lépe vidět začervenání a skvrny. Příčinou je zpomalení metabolismu mitochondrií ve fibroblastech, což zhoršuje jejich stahovací funkci a tvorbu kvalitní podpůrné tkáně. Doufám, že jsem vám pomohl.

Řada Exception Marine je vylepšením řady Exception Ultime, která k osvědčeným Přírodním hormonům z řas® přidává nové složky pro zlepšení účinků. Obsahuje patentovaný komplex Marine Replenishment Complex®, který se skládá z:

- patent Thalgo z roku 2013: Přírodní hormony z řas®, které zlepšují buněčné okysličení a energii jako základ pro pohyblivost a stahování fibroblastů
  • - fíkovník egyptský, který posiluje stahovací schopnost fibroblastů
  • - přírodní buňky z protěže alpské, které ochraňují buněčnou DNA před oxidací tím, že zvyšují energii mitochondrií, tedy i buněčnou energii. Zvyšují antioxidační ochranu fibroblastů, zlepšují jejich stahovací vlastnosti a také produkci podpůrných tkání. 

Extrakty jsou 100% čisté. Chráníme biologickou rozmanitost.

Vědecky prokázané účinky*:

• 95%: HUSTĚJŠÍ PLEŤ po 42 dnech používání
• OPRAVENÁ PTÓZA až o -1 stupeň
• 95%: SVĚŽÍ PLEŤ již od první aplikace
• 86%: RŮŽOVĚJŠÍ PLEŤ

Použití: Naneste na pleť pomalými pohyby od středu obličeje k okrajům a poté přes čelo a bradu. Ukončete jemnými hladícími pohyby. Sérum použijte před krémem ráno a/ nebo večer.

Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a efektivní péči o vaši pleť.

* 95 % dobrovolníků zaznamenalo hustější pleť již po 42 dnech používání. Dobrovolníci zaznamenali opravenou ptózu o -1 stupeň na škále o šesti stupních. 95 % dobrovolníků potvrdilo svěžejší vzhled již po první aplikaci. 86 % dobrovolníků zaznamenalo růžovější pleť již po 28 dnech používání.


Doplňkové parametry

Kategorie: Vrásky a stárnoucí pleť
Distribuce: CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: