THALGO Exception Marine Redensifying krém pro obnovu hustoty pleti 50 ml

Neohodnoceno
Pro ženy 50+ je tu výjimečný krém, který vám pomůže získat pevnou a plnou pleť. Tento krém je inspirován mořskou biotechnologií a působí jako první mořský facelift. Zpevňuje a vyplňuje pleť, zdůrazňuje kontury obličeje a redukuje hluboké vrásky.
3 050 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: SETHVT18001
THALGO Exception Marine Redensifying krém pro obnovu hustoty pleti 50 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Pokud chcete obnovit pevnost a objem pleti, zkuste výjimečný krém pro ženy 50+. Tento krém je založen na mořské biotechnologii a funguje jako první mořský facelift. Posiluje a zvětšuje pleť, zlepšuje kontury obličeje a vyhlazuje hluboké vrásky.

Thalgo Exception Marine Redensifying krém je určen pro pleť, která trpí ztrátou pevnosti a hustoty. Tento krém je inspirován mořskou biotechnologií a působí jako první mořský facelift. Obnovuje kontury obličeje, zlepšuje strukturu a sjednocuje vzhled pleti. Tento krém je vhodný pro normální až suchou pleť. Jeho jemná textura obsahuje lipidové aminokyseliny, které dodávají pleti sametovost. Krém má příjemnou vůni bílých květin a santalového dřeva. Kromě patentovaného komplexu Marine Replenishment Complex®, který zvyšuje pevnost a hustotu pleti, obsahuje také extrakt z lékořice, který sjednocuje pleť. (Pro suchou až velmi suchou pleť použijte bohatší krém Redensifying Rich).

Thalgo Exception Marine je řada pro ženy 50+, které chtějí bojovat proti prvním příznakům stárnutí pleti, které způsobuje městský životní styl. Tato řada obsahuje patentovaný komplex Marine Replenishment Complex®, který stimuluje mitochondrie ve fibroblastech a obnovuje jejich funkci. Tím se zlepšuje kvalita podpůrné tkáně a pleť získává pevnost, hustotu a jas.

Exception Marine je nová řada, která navazuje na řadu Exception Ultime a přidává nové složky pro posílení účinků. Klíčovou složkou je patentovaný komplex Marine Replenishment Complex®, který kombinuje tyto prvky:

- patent Thalgo z roku 2013: Přírodní hormony z řas®, které zvyšují buněčné okysličení a energii jako základ pro mobilitu a smršťování fibroblastů
- fíkovník egyptský, který zvyšuje smršťovací sílu fibroblastů
- přírodní buňky z protěže alpské, které chrání buněčné DNA před oxidací tak, že zvyšují energii mitochondrií, tedy i buněčnou energii. Zlepšují antioxidační ochranu fibroblastů, zvyšují jejich smršťovací vlastnosti a také tvorbu podpůrných tkání.


Extrakty jsou 100% čisté. Chráníme biologickou rozmanitost.

Vědecky prokázané účinky:


V testech in vitro jsme prokázali, že smršťovací schopnosti fibroblastů se zvýšily až o 15% v porovnání s výsledky získanými v roce 2013.*
• 90 %: VYŠŠÍ HUSTOTA po 28 dnech používání **
• 85 %: LEPŠÍ PODPORA po 28 dnech používání
• 85 %: OBNOVENÝ OBJEM po 45 dnech používání


Použití: aplikujte ráno a/nebo večer na vyčištěnou pleť.

Thalgo je kosmetická značka, která využívá sílu mořských řas a minerálů pro krásu a zdraví vaší pleti.


Doplňkové parametry

Kategorie: Vrásky a stárnoucí pleť
Distribuce: CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: