THALGO Doplněk stravy pro intenzivní opálení Ocea Sun 30 tablet

Neohodnoceno
Chraňte se před nebezpečím opalování s doplňkem stravy! Tablety pro intenzivní opálení ochraňují buňky, zvyšují a prodlužují opálení a působí proti stárnutí.
910 Kč
Dostupnost: Do 30 dnů
Možnosti doručení
Kód: SETHVT20003
THALGO Doplněk stravy pro intenzivní opálení Ocea Sun 30 tablet
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Omezte rizika opalování s doplňkem stravy! Tablety pro intenzivní opálení chrání buňky, posilují a prodlužují opálení a působí proti stárnutí.

Océa Sun je doplněk stravy v tabletách, který je novinkou v oblasti sluneční ochrany. Pomáhá dosáhnout intenzivnějšího opálení, chránit buňky před oxidativním stresem a chránit oči. Užívejte ho pro dlouhotrvající opálení a prevenci stárnutí pleti díky antioxidačním účinkům. Dodává pleti živiny, které potřebuje během slunění. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí rychleji opálení a zároveň ochránit pokožku a oči před slunečním zářením. Doporučujeme ho kombinovat s opalovací kosmetikou Thalgo.

Tyto tablety obsahují karoteny, esenciální mastné kyseliny, vitamín B3 a E, stopové prvky zinek, vápník a lutein, které ochraňují pokožku před slunečním zářením. Karoteny zajišťují pokožce dlouhodobé opálení. Esenciální mastné kyseliny z oleje brutnáku lékařského zabraňují vysušení pleti a dodávají jí lesk. Vitamín B3, E a karoteny ochraňují pokožku před volnými radikály a brání stárnutí pleti. Lutein chrání sítnici a čočku oka a pomáhá odfiltrovat UV záření, které je pro oko nebezpečné. Pomáhá chránit sítnici a čočky očí před oxidací způsobenou volnými radikály a filtruje modré světlo, které poškozuje fotoreceptory v očích. Silný komplex antioxidantů složený z karotenoidů, vitamínů a stopových prvků pomáhá chránit tělo před volnými radikály, které jsou hlavním faktorem stárnutí kůže.

Použití: užívejte 1 kapsli denně, nejméně 3 týdny před sluněním. Poté během opalování a po dobu 1 měsíce po ukončení opalování pro prodloužení opálení.

Thalgo nabízí 100 % přírodní doplňky stravy z řady Thalasso-Nutrition, které podporují účinky kosmetických produktů zevnitř. Thalgo je odborník na mořské řasy, které využívá pro výrobu doplňků stravy pro harmonii vašeho těla. Tyto doplňky stravy jsou plné minerálů, vitamínů a esenciálních mastných kyselin z mořských řas a rostlin.

Čistá váha produktu: 20,50 g

UPOZORNĚNÍ: Tento doplněk stravy je určen jako doplněk vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte jako náhradu rozmanité stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Dodržujte doporučenou denní dávku.

Výrobce: Laboratories B.L.C. Thalgo Cosmetic s.a.
Domaine des Châtaigniers, RN7,
83520 Roquebrune-sur-Argens, Francie


Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní produkty
Distribuce: CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: