THALGO Krém na opalování po peelingu 50+ Post-Peeling Marin 50 ml

Neohodnoceno
Pleť potřebuje ochranu po ošetření a během používání domácích produktů Peeling Marin. Tato ochrana chrání pleť a zabraňuje fotostárnutí.
950 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: SETHVT18027
THALGO Krém na opalování po peelingu 50+ Post-Peeling Marin 50 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Pro zajištění ochrany pleti po ošetření a během domácí péče Peeling Marin je třeba používat ochranné produkty. Tyto produkty pomáhají pleti a zabraňují jejímu stárnutí pod vlivem slunečního záření.

Peeling Marin ochranný opalovací krém s SPF 50+ je obohacen patentovaným přírodním mořským filtrem, který dává pleti nejlepší a neviditelnou ochranu. Je nekomedogenní, to znamená, že nepřispívá k ucpávání pórů*. Nezůstává mastný a bílý film. Je skvělý jako podklad pro make-up. Hodí se pro všechny typy pleti. Bez vůně.

Patentovaný fotoprotektivní komplex Sun´Ytol® Future (1 %) poskytuje vysokou úroveň ochrany před UV zářením. Tento přírodní mořský filtr chrání pleť před škodlivými UVA a UVB paprsky. Tento mocný antioxidant udržuje zdraví pleťových buněk. Je obohacen o 5 organických filtrů pro nejlepší sluneční ochranu.

Použití: po ošetření nebo během používání domácích produktů řady Peeling Marin. Aplikujte na obličej a krk před pobytem na slunci.

Kyseliny z fermentovaných mikronizovaných řas jsou hlavní složkou mořské kosmeceutické řady Peeling Marin. Pleť trpí environmentálním stresem, fotostárnutím a přirozeným stárnutím, což vede ke snížení buněčné obnovy a zhoršování kvality pleti. Řada Peeling Marin efektivně zlepšuje kvalitu pleti v jakémkoli věku.

Mikronizované mořské řasy nové generace z roku 2019 jsou bohatší na aktivní složky. Díky 100% přírodnímu biotechnologickému procesu fermentace se zvýší obsah mořského vápníku, železa a hořčíku. Kombinace kyselin z fermentovaných řas s kyselinou glykolovou a glukonovou zajišťuje postupnou exfoliaci, která je účinná a šetrná k pleti.

Thalgo je kosmetika z přírodních mořských surovin, která pečuje o vaši pleť s přírodou a účinností.


* Dermatologicky kontrolovaná klinická studie – 22 dobrovolníků se smíšenou nebo mastnou pletí se sami hodnotili - výsledky po 28 dnech aplikace dvakrát denně.Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na opalování
Distribuce: CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: