THALGO Shot Mask Mořská plátýnková maska hydratační Source Marine 20 ml

Neohodnoceno
Máte suchou pleť a pocit napnutí? Zasyťte pleť vlhkostí s plátýnkovou maskou pro okamžitou hydrataci a vyhlazení za pouhých 10 minut.
290 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: SETHVT19024
THALGO Shot Mask Mořská plátýnková maska hydratační Source Marine 20 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Cítíte suchou pleť a pocit stažení? Zvlhčete pleť plátýnkovou maskou pro okamžitou hydrataci a plnost za pouhých 10 minut.

Mořská maska s alginátovými vlákny je obohacená mořskou vodou a kyselinou hyaluronovou pro silnou hydrataci a remineralizaci pleti za 10 minut. Extrakt mořské vody bohatý na křemík, hořčík a zinek má vysoký hydratační účinek, brání ztrátě vody a zvyšuje odolnost pleti. Kyselina hyaluronová o střední molekulární hmotnosti silně hydratuje a plní pleť. Má vůni čaje a svěžích květů jasmínu.

Maska je vyrobena z 100% biologicky odbouratelné rostlinné celulózy obohacené o alginátová vlákna a mořské koncentráty. Díky svému tvaru dokonale přichycuje k pleti a je připravená k okamžitému použití.

Vybírat můžete ze 3 "shot" masek.

Použití: Buď jednou pro okamžitý efekt nebo pravidelně 1-2 x týdně. Aplikujte na očištěnou pleť. Pro nejlepší výsledek a relaxaci použijte profesionální aplikační metodu Thalgo. Můžete ji vidět po naskenování QR kódu na zadní straně balení nebo v tomto videu. Nechte působit 10 minut. Po sundání naneste obvyklou péči.

Hydratační řada Source Marine s aktivní složkou La Seve Bleue des Océans stimuluje přirozenou hydrataci pleti pro udržení mládí. Poskytuje hydrataci a zářivost po dobu 24 h. Zaměřuje se na tyto dvě funkce:

Vytvoření „vodní studny“ - aktivuje přirozenou hydrataci všech vrstev pleti. La Seve Bleue des Océans snižuje ztráty vody tím, že obnovuje kožní bariéru. Hyalurophyline podporuje syntézu kyseliny hyaluronové a udržuje vodu v jádru buněk. Hydra-diffusine podporuje syntézu akvaporinů (zavlažovacích kanálků) a přenáší vodu z dermu.

Obnova zářivosti pleti - extrakt z Candida saitoana aktivuje detoxikaci buněk, zachytává a odstraňuje nečistoty.

La Seve Bleue des Océans je mimořádně bohatá mořská voda těžená v hloubkách oceánů exkluzivně pro Thalgo. Vzniká na mořském dně a proudí skrz skály, díky čemuž je obohacena o oligo-prvky a minerální soli, hořčík, silicium, vápník, draslík a sodík. Intenzivně hydratuje buňky a umožňuje maximální pronikání do pleti. Je v kapslích a polarizovaná.

Thalgo je kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky
Distribuce: CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: