THALGO Source Marine Chladivý hydratační gelový krém denní - ekologická náhradní náplň 50 ml

Neohodnoceno
Krém je jemný a hydratuje pleť po celý den. Díky mořským minerálům pleť osvěžuje a posiluje. Krém má také novou ekologickou náplň, která je šetrná k životnímu prostředí.
1 130 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: SETHVT20012
THALGO Source Marine Chladivý hydratační gelový krém denní - ekologická náhradní náplň 50 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Krém je jemný a zvláčňuje pleť po dobu 24 hodin. Díky mořským minerálům pleť oživuje a zpevňuje. Krém má také novou ekologickou náplň, která je ohleduplná k přírodě.

S řadou Source Marine můžete vyměnit jen ekologickou náhradní náplň místo celého krému. Tím ušetříte nejen peníze, ale i přírodu.

Thalgo Source Marine je hydratační gelový krém, který pleť osvěžuje a zvláčňuje po celý den. Obsahuje mořskou vodu Seve Bleue des Océans, která je bohatá na mořský mangan. Tato voda pomáhá udržet vodu v pleti a zlepšit její oběh v buňkách. Kúra také obsahuje filtrát z patentovaných Mikronizovaných mořských řas, které dodávají pleti důležité minerály a mikroživiny. Kúra tak revitalizuje a posiluje pleť. Kromě toho krém obsahuje síť alginátů, které postupně uvolňují hydratační molekuly do pleti a zajistí 24H hydrataci. Krém má gelovou texturu, která pleť okamžitě zchladí a zklidní.

Jak používat: naneste krém ráno na čistou pleť. Můžete ho použít sami nebo po Source Marine séru pro lepší hydrataci.

Source Marine je řada produktů pro mořskou péči o pleť, která ji hydratuje a posiluje každý den díky remineralizujícím látkám. Pleť se může vysušovat a oslabovat kvůli času a vnějším faktorům. To způsobuje, že pleť ztrácí vodu, ochrannou bariéru a oběh mezi vrstvami pleti. Pleť je pak dehydratovaná, bez života, napnutá a slabá. Produkty obsahují mořskou vodu Seve Bleue des Océans, která je bohatá na mořský mangan. Tato voda pomáhá pleťi obnovit a udržet vodu třemi způsoby. Zvyšuje tvorbu lipidů a zlepšuje ochrannou bariéru pleti. Zabraňuje ztrátě vody z pleti a zvyšuje její prokrvení.

Produkty obsahují filtrát z patentovaných Mikronizovaných mořských řas, které dodávají pleti 14 důležitých prvků. Tento komplex obsahuje 9 minerálů a stopových prvků a 5 mořských mikroživin, které remineralizují, chrání, posilují a dodávají energii pleti. Produkty mají příjemnou mořskou vůni.

Thalgo je kosmetika z přírodních mořských surovin, která se stará o vaši pleť přirozeně a efektivně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové krémy
Distribuce: CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: