4. FÁZE programu S

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_2x_denne_myketo pictogram_akce

Proteinová dieta MyKETO S na 7 dní ➤ 14 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel určených pro 4. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem S. Balíček je vhodný pro pokračování hubnutí, po skončení S 3. fáze. Tato fáze je udržovací. Po skončení 4. fáze dietního plánu přejdete na běžnou stravu, dodržujte pravidelné stravovací návyky. Každé denní jídlo by mělo obsahovat dostatek kvalitních bílkovin pro udržení svalové hmoty a pocit nasycení.

  • Jídelníček zdarma

Česká proteinová dieta MyKETO S 4. fáze na 7 dní, 14 porcí. Prošli jste úspěšně prvními třemi fázemi hubnutí s dietním plánem S MyKETO. Nyní na vás čeká závěrečná, 4. fáze dietního programu MyKETO S. Během této udržovací fáze budete opět jíst pravidelně, tak jako v předchozích třech fázích. V posledním 4. kroku, byste měli zredukovat zbývající nepohodlná kila. Návyky upevněné v předešlých fázích nyní opravdu využijete a oceníte, čeká vás poslední týden lowcarb hubnutí, které vás doprovodí do vysněného cíle! Převážná část denního jídelníčku bude nyní ve vaší režii. Tři jídla denně si v této fázi již připravíte sami (snídaně, obědy a večeře). I nyní se můžete inspirovat našimi lowcarb recepty, aby i poslední fáze keto diety byla pro vás pohodlná. Jídla budete připravovat z povolených potravin. 4. fáze hubnutí s dietním plánem S, vám na týden zajistí dopolední a odpolední svačiny, vychutnáte si pravidelně proteinové koktejly nebo dezerty bez cukru, s dostatkem kvalitních bílkovin. Velké 40 gramové porce MyKETO jídel vás spolehlivě zasytí na dlouhou dobu. Všechna naše jídla jsou hygienicky balena v samostatných porcích, nemusíte odebírat jídlo odměrkou nebo s sebou nosit velké dózy, abyste měli oblíbené proteinové svačiny na cesty nebo do práce. 

KLÍČOVÉ INFORMACE O BALÍČKU MYKETO S 4. FÁZE:

  • Pro koho je balíček vhodný: pro ženy i pro muže s BMI do 25
  • Počet dní diety: 7 dnů
  • Počet porcí jídel: 14 jídel
  • Hmotnost porce: 40 gramů
  • Počet porcí na den: 2 porce denně
  • Obsah sacharidů: průměrně 13 g sacharidů na porci
  • 2x jídlo MyKETO denně + vlastní snídaně, oběd a večeře, složené z bílkovin, zeleniny a zdravých tuků
  • Výměna příchutí je možná: do poznámky v posledním kroku objednávky uveďte přesný počet a název jídel, která chcete vyměnit a uveďte vámi vybrané příchutě, rádi vám vyjdeme vstříc!

CO BALÍČEK MYKETO DIETY S 4. FÁZE OBSAHUJE?

Balíček obsahuje 2 chutné svačiny na každý den, v této fázi si již 3 jídla (snídani, oběd a večeři) připravíte sami. V S balíčku fáze 4 na vás čeká: 14 dopoledních a odpoledních svačin. K balíčku vám zdarma přidáme i podrobný jídelníček.

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Během čtvrté fáze hubnutí programem S je stále důležité, abyste se vyhýbali jednoduchým cukrům. V této fázi můžete do jídelníču zařadit již luštěniny, batáty, některé druhy pečiva. Stále se ale vyhýbejte běžnému pečivu i klasickým přílohám (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky jsou v této fázi stále nevhodné), sladkým nápojům, sladkostem, fastfoodu. Alkohol vynechte nebo jej pijte v malém množství.

POVOLENÉ POTRAVINY

Během čtvrté fáze hubnutí s programem S jíte pouze 2 porce MyKETO jídel denně a přidáváte tři vlastní jídla – snídani, oběd a večeři, která si sami připravíte. Vhodné potraviny pro 4. fázi, naleznete zde.

Příklad denního menu:

co a kdy jíst béhem 4 fáze hubnutí myketo dietou

 

 

 

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(*foto - archiv MyKeto)

Nejprodávanější

Keto dieta S 7 dní 4. fáze pár kilo navíc 14 jídel
826 Kč –13 %
Původně: 826 Kč  (–13 %)
716 Kč

Cena

716717
1716717

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keto dieta S 7 dní 4. fáze pár kilo navíc 14 jídel
716 Kč
826 Kč (–13 %)
Skladem

Proteinová dieta MyKETO S na 7 dní ➤ 14 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel určených pro 4. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem S. Balíček je vhodný pro...

MK3209
1 položek celkem