3. FÁZE programu S

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_3x_denne_myketo pictogram_akce

Proteinová dieta MyKETO S na 7 dní ➤ 21 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 3. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem S pro redukci nechtěných kil. Balíček je určený pro pokračování hubnutí v ketóze, po skončení dietního plánu S 2. fáze. Pro pokračování v hubnutí na tento keto balíček navazuje 4. fáze redukce hmotnosti keto dietním programem MyKETO S.

  • Jídelníček zdarma

Ryze česká proteinová dieta MyKETO S 3. fáze na 7 dní, 21 porcí. Proteinová jídla v kombinaci s vlastním, vyváženým obědem a večeří vás posunou zase o krůček blíže k vysněnému cíli. První dvě fáze hubnutí s dietním programem MyKETO S jste úspěšně dokončili. Nyní pohodlně navážete 3. fází MyKETO S. Během tohoto kroku budete pokračovat v pravidelném stravování, tak jako v předchozích dvou fázích. Ještě více si upevníte vaše zdravé stravovací návyky a postupně budete směřovat do vytouženého cíle, kterým je zdravý životní styl s ideální hmotností. I během 3. fáze dietního programu proteinové diety MyKETO S budete snadno a pohodlně hubnout vlastní tukové zásoby. V této fázi hubnutí, jíte už jen 3 jídla MyKETO denně a dvě jídla (oběd a večeři) si připravíte z povolených potravin. Velké 40 gramové porce MyKETO jídel vás krásně zasytí na dlouhou dobu. Všechna jídla jsou hygienicky balena v samostatných porcích, nemusíte odebírat jídlo odměrkou, abyste měli vhodné porce na cesty nebo do kanceláře. Hubnutí nebylo nikdy jednodušší. Kdykoliv během keto diety MyKETO můžete využít rady  výživového poradce, nebo se objednat na diagnostiku na InBody do našeho Poradenského centra v Brně.

KLÍČOVÉ INFORMACE O BALÍČKU MYKETO S 3. FÁZE:

  • Pro koho je balíček vhodný: pro ženy i pro muže s BMI do 25
  • Počet dní diety: 7 dnů
  • Počet porcí jídel: 21 jídel
  • Hmotnost porce: 40 gramů
  • Počet porcí na den: 3 porce denně
  • Obsah sacharidů v jídlech MyKETO: průměrně 8,3-13 g na porci
  • 3x jídlo MyKETO denně + vlastní oběd a večeře, složený z bílkovin, zeleniny a zdravých tuků
  • Výměna příchutí je možná: do poznámky v posledním kroku objednávky uveďte přesný počet a název jídel, která chcete vyměnit a uveďte vámi vybrané příchutě, rádi vám vyjdeme vstříc!

CO 3. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO S ZAHRNUJE?

Nejpřísnější část MyKETO diety s programem S, máte za sebou, gratulujeme! Začínáte druhou polovinu svého snažení za lepší kondicí a vysněnou postavou. Během třetí fáze programu S MyKETO si ještě více osvojíte zdravé návyky vašeho nového životního stylu. I v této fázi budete jíst v pravidelných intervalech, hubnout další nechtěná kila, nyní již jen se třemi jídly MyKETO a vlastním obědem a večeří. Jídelníček si zpestříte o červenou zeleninu, mléčné výrobky a některé druhy ovoce. Čeká vás dalších 7 dnů nízkosacharidového stravování! Pusťte se s nadšením do předposlední fáze.

Příklad denního menu:

co a kdy jíst béhem 2 fáze hubnutí myketo dietou

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Během třetí fáze hubnutí programem S je stále důležité, abyste příjem sacharidů měli pod kontrolou. Obzvlášť jednoduché cukry by narušily vaše dosavadní snažení a přerušily vaše hubnutí. V této fázi svůj jídelníček doplníte o všechny druhy zeleniny, bobulovité ovoce a mléčné výrobky. Příjem sacharidů tedy navýšíte, stále se ale vyhýbejte běžnému pečivu, přílohám (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky jsou v této fázi stále nevhodné), sladkým limonádám nebo jiným sladkostem a pokud to lze, i alkoholu.

POVOLENÉ POTRAVINY

Během třetí fáze hubnutí s programem S jíte 3 porce MyKETO jídel denně a přidáváte dvě hlavní jídla – oběd a večeři, která si sami připravíte. Vhodné potraviny pro 3. fázi, naleznete zde.

POKRAČUJTE V HUBNUTÍ NAVAZUJÍCÍ 4. FÁZÍ PROGRAMU MYKETO S

Pokračujte ve své ve svém rozhodnutí, navždy zhubnout přebytečná kila. S keto dietou MyKETO to půjde snadno, bez hladovění a bez jojo efektu. Buďte na sebe právem pyšní, po úspěšné 3. fázi, na vás bude čekat poslední krok S dietního plánu, pokračovací balíček pro 4. fázi. Čtvrtá fáze je udržovací fáze. Největší úsilí je úspěšně za vámi, nyní si jen zopakujete naučená pravidla a zhubnete posledních pár kil.

 

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(*foto - archiv MyKeto)

Nejprodávanější

Keto dieta S 7 dní 3. fáze pár kilo navíc 21 jídel
1 239 Kč –5 %
Původně: 1 239 Kč  (–5 %)
1 169 Kč

Cena

11691170
111691170

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keto dieta S 7 dní 3. fáze pár kilo navíc 21 jídel
1 169 Kč
1 239 Kč (–5 %)
Skladem

Proteinová dieta MyKETO S na 7 dní ➤ 21 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 3. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem S pro redukci nechtěných kil. Balíček...

MK3208
1 položek celkem