2. FÁZE programu S

pictogram_baleno_po_porcich pictogram_vetsi_porce 130x130_4x_denne_myketo pictogram_akce

Proteinová dieta MyKETO S na 7 dní ➤ 28 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem S BMI pod 25. Balíček je určený pro pokračování hubnutí v ketóze, po skončení S 1. fáze. Pro pokračování v hubnutí na tento balíček navazuje 3. fáze redukce hmotnosti keto dietním programem MyKETO S.

  • Doprava zdarma (nad 1.500,-)
  • Jídelníček zdarma

Česká proteinová dieta MyKETO S 2. fáze na 7 dní, 28 porcí vás posune k vašemu cíli. Nepřísnější fázi jste právě úspěšně absolvovali. I ve druhém kroku budete pokračovat v pohodlném hubnutí bez hladovění a jojo efektu. Po úspěšné 1. fázi hubnutí s balíčkem MyKETO S fáze 1, jednoduše navážete keto balíčkem 2. fází MyKETO S. Během 2. kroku účinného dietního programu S se snadno udržíte v ketóze a vaše tělo bude maximálně spalovat vaše uložené tukové zásoby. Hubnout budete jak podkožní, tak útrobní tuky, které se nachází kolem vnitřních orgánů. Snadno se zbavíte nechtěných kil, snížíte metabolický věk a zlepšíte kondici. V tomto kroku hubnutí, si ještě více osvojíte návyky z fáze 1, pravidelné a vyvážené stravování, dostatečný pitný režim. Nyní budete jíst už jen 4 jídla MyKETO denně a jedno jídlo (oběd) si připravíte z povolených potravin. Velké 40 gramové porce MyKETO jídel vás krásně zasytí na dlouhou dobu. Všechna naše jídla jsou hygienicky zabalena do praktických samostatných porcí, nemusíte odebírat jídlo odměrkou, abyste měli vhodné porce na cesty nebo do kanceláře. Hubnutí nebylo nikdy jednodušší. Kdykoliv během keto diety MyKETO můžete využít rady našich výživových poradců, nebo se objednat na diagnostiku na InBody do našeho Poradenského centra v Brně.

KLÍČOVÉ INFORMACE O BALÍČKU MYKETO S 2. FÁZE:

  • Pro koho je balíček vhodný: pro ženy i pro muže s BMI do 25
  • Počet dní diety: 7 dnů
  • Počet porcí jídel: 28 jídel
  • Hmotnost porce: 40 gramů
  • Počet porcí na den: 4 porce denně
  • Obsah sacharidů: průměrně 13 g sacharidů na porci*
  • 4x jídlo MyKETO denně + vlastní oběd, složený z bílkovin, zeleniny a zdravých tuků
  • Výměna příchutí je možná: do poznámky v posledním kroku objednávky uveďte přesný počet a název jídel, která chcete vyměnit a uveďte vámi vybrané příchutě, rádi vám vyjdeme vstříc!
*Obsah sacharidů, příklad jídelníčku 4x jídlo MyKETO:
Kaše kapučíno: 8,4 g sacharidů
Koktejl bílá čokoláda: 10 g sacharidů
Oběd: vlastní
Koktejl čokoláda: 10 g sacharidů
Polévka hrášková: 10 g sacharidů
Denní příjem sacharidů ve 4 jídlech MyKETO: 38,4 g, průměrná hodnota sacharidů: 9,6 g

CO BALÍČEK MYKETO DIETY S FÁZE 2 OBSAHUJE?

Balíček obsahuje 4 chutná jídla na každý den, v této fázi si již oběd připravíte sami. V S balíčku fáze 2 na vás čeká: 7 chutných snídaní, 14 svačin a 7 večeří. K balíčku vám zdarma přidáme podrobný jídelníček.

 

CO 2. FÁZE HUBNUTÍ DIETNÍM PROGRAMEM MYKETO S ZAHRNUJE?

Úspěšně jste prošli první fází MyKETO diety s programem S, gratulujeme! Během prvních 7 dní jste krásně nastartovali proces ketózy, vaše tělo si přivyklo na využívání vlastních tuků jako zdroje energie. Druhá fáze S programu vás pohodlně udrží v ketóze dalších 7 dnů.

co a kdy jíst béhem 2 fáze hubnutí myketo dietou

Během druhé fáze hubnutí programem S budete jíst 4x denně jídlo MyKETO a 1x vlastní oběd. Druhá fáze hubnutí vás bude bavit, v této fázi se sami postaráte pouze o jedno denní jídlo (oběd), zbývající denní chody vám pokryjí proteinová jídla MyKETO. V této fázi budete pokračovat v účinném spalování vlastních tukových zásob, díky probíhající ketóze. Z toho důvodu je důležité pravidelné stravování, bez přidávání dalších nežádoucích sacharidů. Oběd si připravíte z bílkovin (maso, ryby, tofu, vajíčka), zdravých tuků (olivový olej, avokádový olej, dýňový olej, máslo) a zelené nebo bílé zeleniny (saláty, okurka, cuketa, špenát, květák, brokolice apod.). Zeleninu můžete konzumovat buď syrovou nebo tepelně upravenou. Povolené potraviny pro tuto fázi najdete zde.

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Během druhé fáze hubnutí programem S je stále důležité držet nízké množství sacharidů. Vyhýbejte se proto jakýmkoli dalším přidaným sacharidům, které by vám mohly zabrzdit hubnutí. Stále do jídelníčku nezařazujte pečivo, přílohy (brambory, rýže, těstoviny, samozřejmě knedlíky, hranolky), slazené nápoje, sladkosti a alkohol. Pokud se alkoholu nechcete vzdát, volte nápoje, které vám nezastaví hubnutí, alkohol pijte v malém množství.

POVOLENÉ POTRAVINY

Vhodné potraviny pro 2. fázi, pro udržení v ketóze naleznete zde.

Zhubněte s MyKETO vaše úspěchy keto dieta výsledky

(*foto - archiv MyKeto)

Cena

15411542
115411542

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keto dieta S 7 dní 2. fáze pár kilo navíc 28 jídel
1 541 Kč
1 656 Kč (–6 %)
Skladem

Proteinová dieta MyKETO S na 7 dní ➤ 28 vynikajících nízkosacharidových proteinových jídel pro 2. fázi redukce hmotnosti s dietním plánem S BMI pod 25. Balíček je určený pro...

MK3207
1 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Působíme už od roku 2018
Působíme už
od roku 2018
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR