Vřes obecný / Heather (14), 10 ml - Bachovy květové bio esence

Neohodnoceno
282 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení
Kód: BA39
Vřes obecný / Heather (14), 10 ml - Bachovy květové bio esence
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bio-Bachovky Vřes obecný / Heather, Bachovy květové bio esence o obsahu 10 ml v lékovce s dávkovačem
Bio-Bachovky Vřes obecný / Heather (14) je základní esence z komplexu Bachova terapie, květová esence vřes patří do skupiny osamělost.
Bachova květová esence Vřes obecný je vhodný při posedlosti pouze svými problémy, mluvení stále o sobě a neustálé touze po společnosti. Časté migrény. Přehání své symptomy. Doporučuje se pro ty, kteří jsou velice upovídaní, když se naskytne kdokoli, kdo je ochoten naslouchat vyprávění o jejich problémech. Jiného nepustí ke slovu, protože nikdo jiný je nezajímá. Mnozí z těchto lidí jsou hypochondry, kteří zveličují své problémy. Své problémy však neřeší, jen o nich mluví a mluví. Někdy si pořídí nemoc, aby se vyhnuli problémům. Mnozí z nich mají zvyk mluvit lidem zblízka do tváře (porušují intimní vzdálenost). Lidé se jim většinou vyhýbají. Vřes jim pomůže vcítit se do ostatních a naslouchat jim.
Dávkování:

4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litrové lahve s nápojem a v průběhu dne upíjet. Jedno balení je dostatečné na jednu kúru. V začátku je možné i dávkování navýšit a postupně snižovat dle potřeby. Efekt a rychlost nástupu efektu je individuální. Esencí není možné se předávkovat.

Balení:

10 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování:

4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování).

Obsah:

10 ml

Návod k užívání:

4 kapky přidejte do jakéhokoliv nápoje, který momentálně pijete. Nebo si připravte nápoj na celý den (do ½ lahve nakapejte 12 kapek a v průběhu dne popíjejte. V krizových stavech podle potřeby užívejte 4 kapky častěji: nemůžete se předávkovat ani si vypěstovat závislost.
Délka užívání záleží na vás, zda potřebujete překonat krátkodobý či chronický stav.

Ostatní informace:

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obale (dna obalu u EAN kódu).
Výživové hodnoty: 100ml – 234 kcal 1 dávka (4 kapky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: