Řepík lékařský / Agrimony (1), 10 ml - Bachovy květové bio esence

Neohodnoceno
282 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Možnosti doručení
Kód: BA16
Řepík lékařský / Agrimony (1), 10 ml - Bachovy květové bio esence
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bio-Bachovky Řepík lékařský, Bachovy květové bio esence o obsahu 10 ml v lékovce s dávkovačem
Agrimony / Řepík lékařský (1) je základní esence z nabídky Bio-Bachovky, patří do skupiny přecitlivělost a zranitelnost. Je vhodná pro ty, kteří pod maskou bezstarostného veselí ukrývají žal a trápení. Tito lidé jsou neradi sami, jsou družní a společenští.
Je vhodný pro ty, kteří pod maskou bezstarostného veselí ukrývají žal a trápení. Tito lidé jsou neradi sami, jsou družní a společenští. V noci je mohou trápit neklidné myšlenky. Někteří lidé typu Agrimony uvolňují své vnitřní napětí pomocí alkoholu, drog nebo se uklidňují přejídáním. Esence pomůže k uvolnění vnitřního napětí, pochopení relativity problémů, k nalezení radosti. Pomáhá se otevřít navenek, vyjádřit se a tím se uzdravit. Agrimony/Řepík lékařský je typová esence pro střelce.
Dávkování:

4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litrové lahve s nápojem a v průběhu dne upíjet. Jedno balení je dostatečné na jednu kúru. V začátku je možné i dávkování navýšit a postupně snižovat dle potřeby. Efekt a rychlost nástupu efektu je individuální. Esencí není možné se předávkovat.

Balení:

10 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování:

4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování).

Obsah:

10 ml

Návod k užívání:

4 kapky přidejte do jakéhokoliv nápoje, který momentálně pijete. Nebo si připravte nápoj na celý den (do ½ lahve nakapejte 12 kapek a v průběhu dne popíjejte. V krizových stavech podle potřeby užívejte 4 kapky častěji: nemůžete se předávkovat ani si vypěstovat závislost.
Délka užívání záleží na vás, zda potřebujete překonat krátkodobý či chronický stav.

Ostatní informace:

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obale (dna obalu u EAN kódu).
Výživové hodnoty: 100ml – 234 kcal 1 dávka (4 kapky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: