Ořešák královský / Walnut (33), 10 ml - Bachovy květové bio esence

Neohodnoceno
289 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: BA58
Ořešák královský / Walnut (33), 10 ml - Bachovy květové bio esence
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bio-Bachovky Ořešák královský / Walnut, Bachovy květové bio esence o obsahu 10 ml v lékovce s dávkovačem
Bio-Bachovky Ořešák královský / Walnut (33) patří do skupiny přecitlivělost a zranitelnost: pomáhají mít schopnost vyjádření se sebe sama. Ořešák je základní esencí ze sady Bachova terapie.
Bachova květová esence ořešák královský pomáhá zvládat změny a vnější vlivy. Usnadní adaptaci na nové zaměstnání, na odchod do důchodu, změnu bydliště apod. Při strachu a neschopnosti vyrovnat se se změnou a novou situací. Chrání před nechtěnými vnějšími vlivy: - staré zvyky, návyky - výrazné změny - prořezávání zoubků - nově do školy - odchod do důchodu - přechod do menopauzy Ořešák královský/Walnut - bachova květová esence pomáhá zbavit se návyků, pomáhá k odpoutání od starých vazeb a omezení, k odpoutání i umírajících. Dává sílu odolávat vlivům okolí, aby se člověk nedal odradit od svých cílů, aby se nedal spoutat společenskými, rodinnými a podobnými pouty. Pomáhá odolávat svodům (př.: u puberťáků chrání před kouřením, drogami aj.). Walnut je vhodnou ochrannou esencí pro terapeuty, kteří pracují s klienty s emočními problémy.
Dávkování:

4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litrové lahve s nápojem a v průběhu dne upíjet. Jedno balení je dostatečné na jednu kúru. V začátku je možné i dávkování navýšit a postupně snižovat dle potřeby. Efekt a rychlost nástupu efektu je individuální. Esencí není možné se předávkovat.

Balení:

10 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování:

4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování).

Obsah:

10 ml

Návod k užívání:

4 kapky přidejte do jakéhokoliv nápoje, který momentálně pijete. Nebo si připravte nápoj na celý den (do ½ lahve nakapejte 12 kapek a v průběhu dne popíjejte. V krizových stavech podle potřeby užívejte 4 kapky častěji: nemůžete se předávkovat ani si vypěstovat závislost.
Délka užívání záleží na vás, zda potřebujete překonat krátkodobý či chronický stav.

Ostatní informace:

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obale (dna obalu u EAN kódu).
Výživové hodnoty: 100ml – 234 kcal 1 dávka (4 kapky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: