Olověnec willmottův / Cerato (5), 10 ml - Bachovy květové bio esence

Neohodnoceno
282 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Možnosti doručení
Kód: BA30
Olověnec willmottův / Cerato (5), 10 ml - Bachovy květové bio esence
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bio-Bachovky Zeměžluč lékařská / Centaury, Bachovy květové bio esence o obsahu 10 ml v lékovce s dávkovačem
Bio-Bachovky olověnec willmottův / Cerato (5) je základní esencí sady Bachova terapie, ze skupiny pochyby a nedostatek odvahy, která pomáhá se ztotožněním se s vlastním výběrem a odvahou jednat sám za sebe.
Bachova květová esence olověnec willmottův / Cerato je vhodná při pochybách ve vlastní úsudek a hledání názoru u druhých. Tento typ je schopen se rozhodnout, ale své rozhodnutí musí řešit se svým okolím. Esence Olověnec je pro nerozhodné, kteří když se rozhodnou začnou ihned o svém rozhodnutí pochybovat. Málo nebo skoro vůbec nevěří svému vnitřnímu hlasu, mnozí nejsou schopni jít za svým cílem. Neustále hledají radu a potvrzení u druhých. Nakonec si to udělá tak, jak původně chtěl. Tato esence zvyšuje důvěru ve vlastní úsudek a intuici. Podporuje snění a sny se nezapomínají. NECHÁ SE OVLIVNIT A NAKONEC PŘIJDE NA TO, ŽE JEHO ROZHODNUTÍ BYLO SPRÁVNÉ.
Dávkování:

4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litrové lahve s nápojem a v průběhu dne upíjet. Jedno balení je dostatečné na jednu kúru. V začátku je možné i dávkování navýšit a postupně snižovat dle potřeby. Efekt a rychlost nástupu efektu je individuální. Esencí není možné se předávkovat.

Balení:

10 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování:

4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování).

Obsah:

10 ml

Návod k užívání:

4 kapky přidejte do jakéhokoliv nápoje, který momentálně pijete. Nebo si připravte nápoj na celý den (do ½ lahve nakapejte 12 kapek a v průběhu dne popíjejte. V krizových stavech podle potřeby užívejte 4 kapky častěji: nemůžete se předávkovat ani si vypěstovat závislost.
Délka užívání záleží na vás, zda potřebujete překonat krátkodobý či chronický stav.

Ostatní informace:

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obale (dna obalu u EAN kódu).
Výživové hodnoty: 100ml – 234 kcal 1 dávka (4 kapky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: