Od 23.9. do 30.9 probíhá u nás Akce na NUME -20% Zadejte slevový kupon: NUME20
2 hodnocení

MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 1 70 jídel×40-55 g (dieta na 14 dní) + ŠEJKR ZDARMA

Výhodný balíček MEDIUM 1, součást dietního plánu MEDIUM, je vhodný při střední nadváze. Obsahuje vše, co potřebujete pro bezproblémové zvládnutí PRVNÍCH 14 dnů diety. 

 

Skladem
Kód: MY0072
Značka: MyKETO
4 830 Kč –39 % 2 950 Kč
MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 1 70 jídel×40-55 g (dieta na 14 dní) + ŠEJKR ZDARMA
Novinka Tip 1.FÁZE
ZDARMAZDARMA 4 830 Kč –39 %

Výhodný balíček MEDIUM1 je vhodný při střední nadváze. Obsahuje vše potřebné pro bezproblémové zvládnutí prvních 14 dnů diety. Jedná se o velmi kvalitní náhradu celodenní stravy pro regulaci hmotnosti, která vašemu tělu dodá vše potřebné. Navíc máte zajištěnou pomoc a podporu výživových poradců, na veškeré produkty se plně vztahuje garance kvality, dietní program byl vyvinut, je vyroben a ověřen v ČR.

 

  • Jídla jsou určena pro fázi 1

  • Celkový počet porcí: 70 ks proteinových jídel

  • MyKETO vám garantuje optimální hmotnost jedné porce jídla 40-55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí!  

VÝHODNÝ BALÍČEK MEDIUM1 - 14 DNÍ VAŠÍ DIETY (PROTEINOVÁ JÍDLA PRO FÁZI 1)

Infografika_medium1_maxi_gold 

JAK BUDU UVEDENÁ JÍDLA KONZUMOVAT? JE TO VELMI JEDNODUCHÉ!

faze_1

Fáze 1 - první a druhý týden (5× denně proteinové jídlo MyKETO)   

    

salat_miska    VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ BALÍČEK?

Dietní program MEDIUM je program při střední nadváze. Pokud chcete regulovat svoji hmotnost více, sáhněte po výhodném balíčku MAXI. Při lehké nadváze je naopak vhodný balíček SOFT.

UPOZORNĚNÍ: 

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - pohodlné regulaci vaší hmotnosti. Ve výhodných balíčcích není možný výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin.

Náhrada celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den.  Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: