NuMe zakoupíte exkluzivně pouze na bodylovediet.cz
1 hodnocení

MyKETO proteinová keto dieta MAXI PLATINUM 154 jídel×40-55 g (dieta na 5 týdnů) + ŠEJKR ZDARMA

Dopřejte si náš největší balíček, MAXI PLATINUM, nyní s mega slevou. Balíček je součástí dietní plánu MAXI při vyšší nebo velmi vysoké nadváze. Jedno jídlo vás namísto běžných 54 Kč bude stát jen 46,09 Kč.

Balíček obsahuje vše, co potřebujete pro bezproblémové zvládnutí prvních 5 týdnů diety.

Jděte do toho naplno.

Skladem
Kód: 1415
Značka: MyKETO
10 626 Kč –33 % 7 099 Kč
500 1 balicek 1000x1000 start 10 enzym
Novinka Tip 1.FÁZE
10 626 Kč –33 %

Proteinová keto dieta MyKETO je váš klíč k vytoužené hmotnosti. Objevte způsob harmonizace vaší hmotnosti bez nepříjemné únavy a bez podrážděnosti. MAXI PLATINUM je cenově vůbec nejvýhodnější balíček, velmi komplexní, sestavený pro 5 týdnů vaší diety. Osvědčený dietní program MAXI je vhodný při vyšší nadváze a velmi vysoké nadváze. Jídla vás namísto 54 Kč stojí jen 46,09 Kč. Zajištěnu máte pomoc a podporu, dietní program byl vyvinut, vyroben a ověřen v ČR.

 

  • Jídla jsou určena pro fáze 1, 2

  • Celkový počet porcí: 154 ks proteinových jídel  

  • Garantujeme vám optimální hmotnost jedné porce jídla 40-55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí!)

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 5 TÝDNŮ DIETY  (PROTEINOVÁ JÍDLA PRO FÁZE 1, 2)

nova-vetsi-Infografika_platinum  

 JAK BUDU PROTEINOVÁ JÍDLA KONZUMOVAT? JE TO VELMI JEDNODUCHÉ!

 

faze_1

Fáze 1 -  první a druhý týden (5× denně proteinové jídlo MyKETO)

 

faze_2

Fáze 2 - třetí až pátý týden (4× denně proteinové jídlo MyKETO + oběd, složený z masa příp. tofu a zelené či bílé zeleniny) 

  

salat_miska    VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ BALÍČEK?

Dietní program MAXI je program pro snadnou a pohodlnou regulaci hmotnosti při vyšší či velmi vysoké nadváze. Při střední nadváze je vhodný balíček MEDIUM. Při mírné nadváze a pro vytvarování postavy je vhodný balíček SOFT.

UPOZORNĚNÍ

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - pohodlné regulaci vaší hmotnosti. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. 

Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin.

Náhrada celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den.  Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: