Mrkvový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Neohodnoceno
486 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
20.5.2024
Možnosti doručení
Kód: BA442
Mrkvový - Rostlinný olej BIO, 100 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Mrkvový - Panenský rostlinný olej, 100 ml
100% čistý panenský mrkvový olej je ideální jako pomocník při přípravě pokožky na sluneční záření, například před dovolenou a po zimě. Pomáhá budovat ochranu před spálením, podporuje dlouhodobější udržení zdravého odstínu opálené barvy pleti.
V průběhu celého roku má osvěžující a omlazující účinky na pleť, dodává potřebnou vzpruhu našedlé a unavené pokožce.
PLEŤ - Je vhodný, vzhledem k vysokému obsahu betakarotenu, zejména k přípravě pokožky na opalování a na zklidnění podráždění po slunění. Má osvěžující a omlazující účinky na pleť a dodává potřebnou vzpruhu našedlé a unavené pokožce.
PLEŤ - mrkvový olej ALTHO je ideálním přípravkem, který nejen opálení podpoří, ale pomáhá jej udržet po delší dobu. Zároveň díky obsahu vitaminů C a E působí jako antioxidant, brání vlivu volných radikálů a zpomaluje stárnutí pokožky celého těla. Díky tomu navrátí vaší pokožce omlazený a pružný vzhled a zvláčňující slunečnicový olej ji vyživí do hloubky.
Mrkev je velmi bohatá na provitamin A neboli betakaroten, vitaminy z řady B a F a také vápník, hořčík, železo a další mikroživiny.
Mrkvový panenský rostlinný olej obsahuje:

Daucus carota* / MRKEV BIO*

Kvalita:

Lisování za studena

Návod k použití:

Kožní aplikace: při kožní aplikaci se používá ve směsi s jinými rostlinnými oleji nebo se přidává do oblíbeného zklidňujícího či pečujícího krému.
Využití v kuchyni: podle chuti a množství jídla.

Rostlinné oleje ALTHO:

Panenské rostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
Jsou lisované za studena, kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto jsou výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

Daucus carota*
*rostliny použité pro destilaci pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: