Konopný -SLEVA - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Neohodnoceno
250 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
21.12.2022
Možnosti doručení
Kód: BA440
Konopný -SLEVA - Rostlinný olej BIO, 100 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Konopný - Panenský rostlinný olej, 100 ml
100% čistý panenský konopný olej s anti-aging efektem bojuje proti stárnutí, vaši pleť regeneruje a revitalizuje. Posiluje obranyschopnost pleti proti volným radikálům.
Vhodný i pro studenou kuchyň (do salátů a dalších studených pokrmů), díky vysokému obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin.
PLEŤ - při aplikaci na pleť se rychle a snadno vstřebává, vaši pleť nezanechává mastnou. Vhodný k použití jako masážní základ pro spojení s esenciálními oleji.
PLEŤ - doporučuje používat jako denní i noční péči při boji proti stárnutí. Zvláště vhodný i pro profesionální kosmetickou péči.
Konopný panenský rostlinný olej obsahuje:

Cannabis sativa L* / KONOPÍ SETÉ BIO*

Kvalita:

Lisování za studena

Návod k použití:

Kožní aplikace: při kožní aplikaci se používá ve směsi s jinými rostlinnými oleji nebo se přidává do oblíbeného zklidňujícího či pečujícího krému.
Využití v kuchyni: podle chuti a množství jídla.

Rostlinné oleje ALTHO:

Panenské rostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
Jsou lisované za studena, kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto jsou výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

Cannabis sativa L *
*rostliny použité pro destilaci pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: