Kalabový (TAMANU) - SLEVA - Rostlinný olej BIO, 50 ml

Neohodnoceno
299 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
21.12.2022
Možnosti doručení
Kód: BA437
Kalabový (TAMANU) - SLEVA - Rostlinný olej BIO, 50 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Kalabový (TAMANU) - Organický panenský rostlinný olej, 50 ml
100% čistý panenský kalabový (TAMANU) olej z Madagaskaru s protiinfekčním efektem využívaný při léčbě narušené, poškozené či podrážděné pokožce.
Použití je též vhodné při léčbě nemocí krevního oběhu (těžké nohy, křečové žíly ...) nebo svalu nebo revmatické bolesti.
Používejte samostatně nebo jako účinný základ/nosič při přípravě masážního oleje při problémech s oběhovým systémem nebo pro zmírnění revmatických bolestí.
Použití u dětí a v době těhotenství zřeďte jiným rostlinným olejem.
Kalabový (TAMANU) panenský rostlinný olej obsahuje:

Callophylum inophylum * / Kalaba (TAMANU) BIO* / Madagaskar

Kvalita:

Lisování za studena

Návod k použití:

Kalabový panenský rostlinný olej skladovaný při teplotě nižší než 25 stupňů tuhne. Před použitím je potřeba pustit proud horké vody na lahvičku (nebo na chvíli ponořte do nádoby s teplou vodou), aby olej zase zkapalněl. Poté aplikujte na postižená místa.
Použití u dětí a v době těhotenství zřeďte jiným rostlinným olejem.

Rostlinné oleje ALTHO:

Panenské rostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
Jsou lisované za studena, kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto jsou výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

Callophylum inophylum *
*rostliny použité pro destilaci pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: