Černuchový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Neohodnoceno
503 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: BA420
Černuchový - Rostlinný olej BIO, 100 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Černuchový - Panenský rostlinný olej, 100 ml
Panenský rostlinný olej ALTHO z černuchy seté nazývané také černý kmín z Egypta je zvláště vhodný pro ekzematickou a narušenou pleť.
Vhodný i pro ekzematickou a jinak problematickou pleť. Pomáhá hojit drobná poranění pokožky. Obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin.
Černuchový rostlinný bio olej uznává čínská i arabská medicína pro jeho léčivé a dezinfekční účinky i schopnost sjednocovat barevné kožní nedokonalosti.
Černuchový panenský olej s nesmírně vysokým obsahem vitamínů, minerálů a nenasycených mastných kyselin je zvláště vhodný k péči o suchou, citlivou a podrážděnou pokožku. Pokožku zklidňuje, minimalizuje svědění, urychluje hojení drobných ranek. Pomáhá s projevy akné, ekzému a mykóz. Prospívá i suchým oslabeným vlasům.
Černuchový panenský olej se používá i v kuchyni a to za studena, jako doplněk do salátů, kterým dodává kořeněnou chuť.
Černuchový panenský rostlinný olej obsahuje:
Nigella sativa / ČERNUCHA SETÁ BIO (Egypt)*
Kvalita:
Lisování za studena
Návod k použití:
Kožní aplikace: při kožní aplikaci se používá ve směsi s jinými rostlinnými oleji, jako je jojoba nebo třezalka tečkovaná.
Užití vnitřní: ½ čajové lžičky denně bojuje proti ORL poruchám, harmonizuje zažívání nebo posiluje imunitu.
Využití v kuchyni: pár střiků do vybraného pokrmu.
Rostlinné oleje ALTHO:
Panenské rostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny , které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
Jsou lisované za studena, kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.
Ostatní informace:
Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz
Ingrédients:
Nigella sativa* - původ: Egypt.
*rostliny použité pro destilaci pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: