NuMe zakoupíte exkluzivně pouze na bodylovediet.cz
Neohodnoceno

MyKETO Proteinová omeleta zeleninová, 5 porcí

Vynikající proteinová omeleta na hubnutí, kterou musíte vyzkoušet! Oceníte unikátní složení bohaté na vlákninu, proteiny, vitamíny i minerály, ale také úžasně jemnou chuť a vůni.
S tímto pokrmem lehce nahradíte běžné jídlo a navíc máte pocit, že žádnou dietu nedržíte. Výhodou je také velikost porce 40 g, která je větší, než u většiny ostatních keto diet, díky tomu vás lépe zasytí a zažene hlad. Naše omelety si rozhodně nenechte utéct! 

Překvapí vás vynikající chutí! 

Skladem
Kód: MY0031
Značka: MyKETO
295 Kč
Omeleta zeleninová
Novinka 1.FÁZE

Lahodná keto proteinová omeleta s obsahem kvalitní zeleniny pro snadné a pohodlné hubnutí nebo pro vyvážení a obohacení vašeho jídelníčku. S MyKETO hubnete lehce, bez únavy. Zasytí vás a pochutnáte si! 

Návod k použití:

Do vhodné nádoby nalijte 110 - 130 ml studené vody, nasypte obsah sáčku a dobře vyšlehejte (nejlépe ručním mixérkem), připravte hladké řidší těsto a nechte cca 3 minuty odstát. Na rozehřáté teflonové pánvi s malým množstvím kvalitního oleje dobře vysmažte asi 1 - 2 minuty po obou stranách. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvanlivost produktu.

Upozornění:

Proteinová omeleta zeleninová, v prášku. Sypká směs pro přípravu omelety s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, s nízkým obsahem cukrů, s vitamíny a minerálními látkami. Součást náhrady celodenní stravy pro regulaci hmotnosti.

Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné.

Alergeny: vejce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: