43 hodnocení

2 -TÝDENNÍ NUME DIETNÍ BALÍČEK - MIX - ZBAVTE SE PÁR KIL + shaker nuMe zdarma

Je balený s dostatkem nízkokalorických jídel na plnou náhradu stravy v 6 porcích na den (84 porcí. 2-týdenní nuMe dietní balíček - MIX - Zbavte se pár kil je perfektní volba pro každého, kdo potřebuje rychlou a účinnou pomoc při hubnutí, během kterého si můžete užívat lahodné příchutě dietních nápojů a polévek podle vlastního výběru. Užívejte si tu nejchutnější změnu životního stylu, jakou jste kdy zkusili!

Skladem
Kód: NU021
Značka: NuMe
4 886 Kč –14 % 4 199 Kč
Kategorie: NuMe Balíčky
nu me balicek
ZDARMAZDARMA 4 886 Kč –14 %

JSTE PŘIPRAVENÉ NA NOVÝ ZAČÁTEK JIŽ DNES ?


2-týdenní nuMe dietní balíček MIX - ZBAVTE SE PÁR KIL:

je navržen tak, aby vám poskytl obraz inovativního nuMe přístupu ke zdravějšímu životnímu stylu, při kterém můžete zhubnout až 4,5 kg za 2-týdny *,
obsahuje 6 lahodných nuMe velmi nízkokalorických jídel, z nichž každé má jen 118 kcal dostačujících na 1- denní testování a ochutnávku VLCD (<800 kcal za den), nabízí dietní stravu a výživový doplněk na úbytek hmotnosti a udržení správné hladiny cholesterolu v krvi schválené organizací EFSA, je balen v krabici.
* Průměrný 2-týdenní úbytek hmotnosti v klinických studiích: 3-4,5 kg

 
CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD 2-týdenní nume ZBAVTE SE PÁR KIL?
Možnost zlepšit své zdraví a životní styl! 2-týdenní nuMe dietní balíček obsahuje vhodně zvolenou směs lahodné nízkokalorické stravy v různých příchutích a formách, které vám zaručí účinný a zdravý úbytek hmotnosti.

Objevte 6 nuMe jídel v 5 lahodných příchutích a 2 různých formách:

 

3x6 nume dietní nápoj s kolagenem čokoládový muffin
3x6 nume dietní nápoj s kolagenem francouzská vanilka
2x6 nume dietní nápoj s kolagenem borůvkovo-malinové nebe
3x6 nume dietní nápoj s kolagenem ranní cappuccino
3x6 nume dietní polévky s kolagenem zelenina ze zahrádky                                                                                                                                                                    

* Může dojít k lehké obměně v počtu krabic (příchutě) *

Dají se dokoupit karamelky, tyčinky NuMe

 
ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT, NEJEN své stravovací návyky!
Úbytek hmotnosti a přizpůsobení se zdravějšímu životnímu stylu není jen o přijímání menších porcí. Pokud opravdu chcete dosáhnout dlouhodobé a úspěšné výsledky, musíte změnit stravovací návyky, doplnit vyváženou stravu fyzickou aktivitou a udržovat si motivaci.
 

PRO KOHO JE VHODNÝ?
2-týdenní nuMe dietní balíček Mix je určen ženám, které trpí středně těžkými až těžkými problémy s nadváhou a chtějí zkusit něco nového, aby se účinně a nadobro zbavili nadměrné hmotnosti a užívali si nový zdravější životní styl.

nuMe dietní nápoje, polévky a tyčinky s kolagenem, jako úplná náhrada stravy při velmi nízkokalorické dietě, nejsou určeny dětem, mladistvým, starším osobám, těhotným ženám a lidem s alergiemi na některé potraviny. Ovocné žvýkací bonbóny se nedoporučují lidem s obtížemi při polykání nebo nedostatečným příjmem tekutin kvůli riziku udušení.

 

IMG_20190604_125935

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení